Datum:06.05 - 10.05.2026
Bylo to skvělých pět dnů u rybníka Rosnička, nedaleko Svitav. Mezi skoro dvoustovku tomíků jsme zapadli, myslím skvěle, přičemž jsme se neztratili a bylo o nás vědět. Přijelo nás oddílových také dost. 8 lidí v dodávce (Eliška, Juli, Dan, Vlk, Tadek, Mates, Vojta a já) a o den později dalšími třemi auty ještě rodinky s Albim, Majdou a Lindou + Keliš, Eli a Kája a od brněnského vlaku|: Bája, LP a Robert. Zapojili jsme se do celé řady workshopů, někteří z nás také něco řekli a předvedli, slušně si vedli ve velké hře Run or die, poctivě pili kávu u Kaskiho, stejně jako pomáhali v kuchyni, hráli bojovku, no zkrátka jsme se zapojili a kluci naučili některé účastníky hrát lagori. Dny a 4 noci utekly, jak voda, a byly plné setkání, povídání o oddílech, nápadech na léto, vyměna zkušeností to byla opravdu obrovská, doplněná skvělým jídlem, výbornou kávou, zajímavými lidmi, posezením u ohňů s písničkami a skutečně zajímavými zážitky. Vše bylo tak, jak mělo být a vlastně možná o level výše. Škoda, že to Hop nezažil na vlastní kůži!