Přihlásit
logo_kadao logo_atom

Archiv výprav

BANÁT - pěší putování po českých vesnicích v Rumunsku - pojeď s námi!!

Datum:19.08 - 28.08.2016

POKYNY K BANÁTU

DÁREČKY - hodí se přibalit s sebou také drobnosti dárečky, které udělají dětem i dospělým v rodinách radost (propagační drobnosti, sladkosti, maličkosti....)

AKTIVITY - chceme taky zkusit vyvolat i nějaké aktivity sportovní, hudební, herní - prostě navázat kontakt s místními mládežníky. Máte-li zajímavou zábavu pro společnost, určitě vezměte s sebou. Protože je v našich řadách i spousta vedoucích a instruktorů, žádám/e všechny, abyste si nachystali jednu hru nebo nějakou zábavu pro společnost. 

BALENÍ - jede nás 42 + 2 řidiči. Jedeme starším busem Karosou s bednou vzadu, neboť je krátká a pro rumunské silnice ideální, nevýhodou jsou však nízké kufry. Netáhněte s sebou mnoho krámů. Pouze 1 velký batoh bez zádové konstrukce a 1 příruční batoh do busu. Žádné bedny s tunou jídla a další nesmysly.

VĚCI SPOLEČNÉ - v buse budeme mít 1 větší vybavenou lékárnu + 1 cestovní s sebou stále. Povezeme nějaké elektroprodlužky na nabití foťáků, mobilů, kamer apod. Budeme mít také 2 plynové vařiče (pro případné dovaření), sekyry, malou kuchyňku, sportovní vybavení atd. Proto netahejte zbytečné nesmysly. Kdo máte nějaký prima film na flashdiscu (avi) 1 -2 na jedné "flešce" nebo na DVD, vezměte s sebou - cesta je dlouhá. Kdo máte vlastní malý stan, dejte Adamovi vědět, ať netaháme zbytečně s sebou.

CESTOVNÍ DOKLADY A POJIŠTĚNÍ - nezapomeňte PAS nebo OBČANSKÝ PRŮKAZ. U mladších 18 let se vyplatí si vyrobit si fotokopii dokladu, kterou si ponechá u sebe Tom (pro jistotu). Pojištění proti úrazu (krádeži apod) si zajišťuje každý sám, neboť v oddíle mají mnozí sjednáno celoroční pojistné a je zbytečné dublovat!! Vezměte s sebou také průkaz KČT.

 

 

 

 

Přihlásit se na výpravu:

Přihlášení:

1. DiB
2. TOM
3. TeTe
4. Tonda Rychlý
5. Máša Rychlá
6. Kočka - s mamkou
7. Šampon
8. Kača H.
9. LP
10. Anča
11. pérák
12. Stoka
13. Markét
14. Robert
15. Kuba Šram
16. Uršula
17. Stopař
18. Mája
19. Lama
20. Uršulák
21. Keliš
22. OPICE
23. UFONeregistrováni:
24. Lucie Rončková
25. Marie Šramová
26. Ivka W.
27. Pavel Kaluža
28. Honová Helena
29. Radka Mucksteinova
30. Elen E.
31. Harry
32. Hana Ferugová
33. Daniela Ferugová
34. Jana Čmelda
35. Eliška Eliášová
36. Niki Lubojacký
37. Vojtěch Rychlý
38. Marťa O.