Přihlásit
logo_kadao logo_atom

Archiv výprav

Hlučínský pasák - softbalový turnaj oddílů

Datum:04.06.2016

 

Tradičně vyrážíme do Hlučína na softbalový turnaj. Jedou všichni domluvení hráči, ale jet mohou i kluci a holky, kteří se chtějí jen dívat a povzbuzovat naše borce, kterak zápolí v softballu. Pokud nebudete hrát a bude dobré počasí, můžete se i koupat nebo jen tak „čabrat“ na štěrkáči. Neplavci musí mít i (vestu, kruh, rukávy apod.).

Předpokládám, že dáme dohromady 1-2 smíšené družstva (družstvo 9 hráčů) do 15 let a jedno družstvo nad 15 let, pokud by hrál i Medvěd, Marcel, Honza H., Hoki, Juráš atd. mohli by být družstva starších i dvě. V družstvech je možno na místě i střídat.

Hraje se:  na travnatých plochách v sportovně-rekreačního areálu, hřiště si postavíme sami, bufet, WC jsou k dispozici. Celý turnaj pořádá TOM Zálesák.

Pravidla turnaje:  Zápasy  budou sehrány zápasy dle pravidel softballu. Každý s každým ve dvou skupinách dle věku:   1. kategorie: 9ti členné smíšené družstvo ve věku do 15 let včetně, 2. kategorie: 9ti členné smíšené družstvo ve věku nad 15 let. Počet směn se určí na místě /asi 4 směny / podle počtu účastníků v jednotlivých kategoriích, celkové umístění oddílu vznikne prostým součtem umístění v obou kategoriích, při rovnosti bodů rozhodne skóre.

S sebou:  sportovní oděv, svačinu, pití, pláštěnku, plavky, ručník, pláštěnku, peníze pro sebe, kartičku zdrav.pojišťovny,  vybírá se 100 Kč.

Oddíl bere:  sadu rukavic, pálku a mety, lékárničku.

Sraz v sobotu na východním nádraží v 7.15 – jedeme do Hlučína. 

Ukončení: do 17.00hod.    Návrat do Opavy, podle doby ukončení turnaje:  17.15, 18.15, 19.15  z nádraží každý samostatně rovnou domů.

Přihlášení se:   do středy 1.6. a zapište se na webu www.kadao.cz a usvého jména uveďte věk (pro zařazení do družstva) např. Dib - 21 

Prosím VŠECHNY VEDOUCÍ, aby také sdělili, zda jedou. Předpokládám, že bychom si mohli  zahrát.

DOMLOUVEJTE SE JIŽ DNES MEZI SEBOU, JAK CHCETE HRÁT, ABYCHOM DALI DOHROMADY DRUŽSTVA. 

RADA VEDOUCÍM:  na družinových schůzkách si zahrajte miniúpravu softbalu, házejte s míčkem, zkoušejte chytání, odpalujte a připomente pravidla.  Současně připomínám, že můžete využít nádherného prostředí Jilešovic, Děhylova, Hlučínské štěrkovny a okolí k družinové výpravě a softbal mít jako součást družinové výpravy. Družinovky by měly proběhnout nejpozději 10.-12.6. (17.-19.6.) 

 

V tentýž víkend je možno zúčastnit se závodu Atlas Adventure. Pokud se najdou dvojice závodníků, samozřejmě vyšleme nějaké človíčky i na Kružberk. Více čtěte u výpravy Atlas Adventure.

 

Přihlásit se na výpravu:

Přihlášení:

1. LP - 17
2. pérák
3. Verun - 20
4. DiB
5. Fíďa - 16
6. TeTe - 17
7. Lama
8. Uršulák - .
9. Šampon - 17
10. Zuzka F. - 19
11. Bája
12. Kača H. - 17
13. Uršula - 21
14. UFO - -13
15. Šupolka
16. Ája - 15
17. Tomáš Košec - 16
18. Stoka

Neregistrováni:
19. opice - -11