Přihlásit
logo_kadao logo_atom

VÝPRAVA NA SRAZ ODDÍLŮ TOM do Roztok u Prahy - zjištování zájmu do 31.3.. (deadline!!)

Datum:06.08 - 11.08.2018

ZJIŠŤUJEME ZÁJEM O NETRADIČNÍ AKCI, která je určena pro všechny, užijí si i mladší!  CHCEME PO VÁS VÁS PŘIHLÁŠENÍ DO 31.3. 2018, abychom mohli pořadatelům nahlásit náš zájem. Současně však upozorňujeme, že od 18.-.25.8. budeme pořádat cyklopuťák, který je spíše určený pro starší a výkonnější mladší.

Oddíl Svišti a ústředí Asociace TOM pořádá pro oddíly sraz oddílů v Roztokách u Prahy. Zvažujeme účast a naše nerozhodnost plyne z toho, že většina vedoucích je na outdoorové akce v Norsku. Přesto se našly dvě vedoucí (Markéta, Stoka + pomocníci), které se vydají se zájemci na srpnový sraz.

Pořadatelé slibují následující program, z nějž určitě něco absolvujeme:      Splouvání Vltavy či Sázavy. Prohlídka některé z pražských pozoruhodností či památek, kterých naše hlavní město skýtá tisíce.  Ve středních Čechách jsou zajímavé hrady, jeskyně, pro menší děti stojí za návštěvu milovické Mirákulum – dětský zábavný park s ještě přijatelným stupněm komerčnosti, hezká je projížďka parníkem po Vltavě. Skvostná je sv. Barbora v Kutné Hoře a přilehlá středočeská galerie…

Dnes pobužel ještě neznáme finanční náročnost akce, ale předpokládáme, že cena, která bude zahrnovat - 5x nocleh (350), doprava Opava-Praha - Roztoky a zpět a v místě (500), půjčovné dodávky vč.nafty (500), 5x strava (600) + vstupné a poplatky srazu (200), se může pohybovat cca kolem 1500 Kč/os, v závislosti na počtu účastníků.

Podrobnější info budeme umět sdělit cca do 31.3.

Akce se bude konat pouze v případě, že bude zájem.

 

 

Přihlásit se na výpravu:

Přezdívka:

Heslo:

přihlásit trvale na tomto počítači
Registrovat
Zapomenute heslo

Přihlásit bez registrace:

Jméno a příjmení:
Poznámka:
Tel:
Email:
Opiš:

*Prosíme o přihlašování s registrací.

Přihlašení:

1. Terisek 16 - +1
2. Radim