Přihlásit
logo_kadao logo_atom

Archiv výprav

CYKLOPUŤÁK - Brdy, Písecko, Zvíkovsko a Pootaví - ZAPIŠ SE!!

Datum:19.08 - 25.08.2018

 

                         Odjezd v neděli 19.8. ráno, cca v 8.00 u klubovny.   Návrat v sobotu 25.8. v podvečer. Budeme cestovat                             2 dodávkami. Pojedeme dodávkami, za kterými povezeme vlek na kola. Omlouváme se však za odjezd v neděli,                   neděli, někteří mají lístky na moravskehrady.cz

Návrat:    Návrat v sobotu 25.8. v podvečer. Čas dáme vědět na www.kadao.cz

Nocleh:  v kempech pod stany, v ZŠ, v sokolovnách a všude tam, kde nás nechají přespat. Vždy spíme někde 2 noci a pak pokračujeme dále.

Stravazačíná pondělní snídaní a po té již každý den společně, podle starých zvyklostí: snídaně, balík na cestu vč. minerálky nebo šťávy s vodou a večeři si buď uvaříme nebo si na ni zajdeme do hospůdky. Letos je nás méně, proto budeme letos více vařit. PO cestě se určitě zastavíme na nějaké benzině, budete moci dokoupit vše.

Z vlastních peněz si hradíte:  kulturní představení ,  plavecké bazény a koupaliště, případně další sportovní a kulturní podniky + osobní výdaje.

Z VYBRANÝCH 3000 Kč se hradí: ubytování (6nocí), vstupné (200), doprava (pronájem dodávek a PHM), strava (sn,balík na cestu, teplá večeře), tričko, pitný režim (denně – šťáva, minerálka), organizace 

ORGANIZACE:     Na cestu s sebou malý batůžek se svačinou, pláštěnkou, penězi. Velké bágly s věcmi, oddílová bagáž, vařiče, stany a kola pojedou v dodávce vzadu a ve vleku "pod koly". 

S sebou:   spacák, karimatka, jídlo a nápoj na cestu (společná až nedělní snídaně), ešus, pláštěnku, příbor, utěrku, baterku, nůž, náhradní oblečení, výbornou obuv pro jízdu na kolo!!!, sandále a také turistickou obuv, opalovací krém, hyg.potřeny,  ručník (plavky), kšiltovku, průkazku zdrav.poj. a průkazku KČT, peníze, náhradní oblečení – (VIZ.SEZNAM TÁBOR, ALE MÉNĚ), drobnou hru, deník, hudební nástroj, úplná KPZ, vlastní léky, peníze pro vlastní potřebu.

VELMI DOBŘE PŘIPRAVENÉ KOLOpřilbu!!, náhradní duši na své kolo, může být pumpa, nářadíčko, minilékárna, pláštěnku …Místo batohu na záda jsou určitě výhodnější brašny na kolo, ZÁMKY NA KOLO - Dobře si rozmysli, co si vezmeš do batůžku na cestu na kole, ať se ti nestane, že to, co potřebuješ mít u sebe, budeš mít ve velkém batohu. Totéž platí i pro cesty vlakem.

                            Vyrazíme (snad?) v hojném počtu na kolech do nádherných BRD, které bývaly vojenským prostorem a                                    jsou   otevřeny turistům. Navštívíme PÍSECKO, prohlédneme nejstarší český most v Písku, vykoupeme se                        se v Otavě a  projíždět některý místy kudy  absolvoval svou anabázi voják Josef  Švejk, tedy přes                                          Protivín do Putimi.  Mrkneme se do Podhradí hradu Zvíkov. Navštívíme hornický skanzen a štolu v                                    Příbrami.

Bude to opět ježdění jako vždy „zkopečkadokopečka, které zvládnou mladší i starší, ale jen správní kluci a holky, kteří nemrčí a šlapou!!  Budeme se snažit nevynechat žádnou zajímavost, ať už ji koupat, kde to půjde a snad zastihneme nějaké dobové vystoupení  nebo koncert. A měl zbýt čas na sport: fotbálek, lagori, volejbálek ad., budeme zpívat a hrát u ohníku a využívat všeho, co nás po cestě čeká. Prostě náš tradiční ČUNDR na kolech, kdy ujedeme asi 250km. Čekají nás nové zážitky a týden strávený  v naší partě.  Nocovat opět budeme na zemi v klubovnách, tělocvičnách, ubytovnách a kempech, ve vlastním spacáku a na  vlastní karimatce. Cestovat budeme na kolech, vlakem, někdo pojede také doprovodnou dodávkou, společně s bágly a vlekem s koly.  Stravovat se budeme sami nebo povečeříme v hospůdce. Opět ráno snídaně, denně studený balíček a šťáva s vodou nebo minerálka, večer teplá večeře.

 

Přihlásit se na výpravu:

Přihlášení:

1. Pepina
2. Diviš
3. Radim
4. TOM
5. Lucie Habrlantová
6. OPICE
7. TeTe
8. PEPA
9. Keliš
10. Jája
11. Uršulák - tričko - L
12. Šupolka
13. LPNeregistrováni:
14. Robin
15. Ivka W.