Přihlásit
logo_kadao logo_atom

CYKLOPUŤÁK - Brdy, Písecko, Zvíkovsko a Pootaví - ZAPIŠ SE!!

Datum:18.08 - 25.08.2018

               

Vloni se nám nepovedlo cyklopuťák naplnit, věříme proto, že se to letos povede!! Proto ZJIŠŤUJEME  ZÁJEM A CHCEME  PO VÁS VÁS KONENČÉ PŘIHLÁŠENÍ DO 25.6. 2018, zda se zúčastníte. Prosíme, aby se zde zapsali také starší (vedoucí). Akce je určena všem  klukům, holkám z řad oddílu, ale především starších a vytrvalých mladších, kteří mají slušnou výkonnost na kolech.

Vyrazíme (snad?) v hojném počtu na kolech do nádherných BRD, které bývaly vojenským prostorem a jsou otevřeny turistům. Navštívíme PÍSECKO, prohlédneme nejstarší  český most v Písku, vykoupeme se v Otavě , úžasný bude na řeku pohled z hradu Rábí a projíždět místy kudy  absolvoval svou anabázi voják Josef  Švejk, tedy přes  Protivín do Putimi.  Mrkneme se do Podhradí hradu Zvíkov. Navštívíme hornický skanzen a štolu v Příbrami, také krásné Rokycany.

Bude to opět ježdění jako vždy „zkopečkadokopečka, které zvládnou mladší i starší, ale jen správní kluci a holky, kteří nemrčí a šlapou!!  Budeme se snažit nevynechat žádnou zajímavost, ať už ji koupat, kde to půjde a snad zastihneme nějaké dobové vystoupení  nebo koncert. A měl zbýt čas na sport: fotbálek, lagori, volejbálek ad., budeme zpívat a hrát u ohníku a využívat všeho, co nás po cestě čeká. Prostě náš tradiční ČUNDR na kolech, kdy ujedeme asi 300 km. Čekají nás nové zážitky a týden strávený  v naší partě.  Nocovat opět budeme na zemi v klubovnách, tělocvičnách, ubytovnách a kempech, ve vlastním spacáku a na  vlastní karimatce. Cestovat budeme na kolech, vlakem, někdo pojede také doprovodnou dodávkou, společně s bágly a vlekem s koly.  Stravovat se budeme sami nebo povečeříme v hospůdce. Opět ráno snídaně, denně studený balíček a šťáva s vodou nebo minerálka, večer teplá večeře.

 Cena  cca 2500 - 3300,- Kč zahrnuje:      nocležné (stany, ubytovny, chalupy, kde se dá?), stravu (2x studenou, 1x teplou + šťáva s vodou nebo minerálka/denně), dopravu osob i zavazadel, tričko, půjčovné vleku a dodávky, organizaci, mapy, vstupné do výše 200,-/1 os. 

Nezahrnuje vstupné do kin, koupališť apod.  Cena platí pro všechny.   CYKLOPUŤÁK JE NUTNO UHRADIT DO 10.8. 2017, do tohoto data dostanete taky všechny podrobnosti!!

Přihlásit se na výpravu:

Přezdívka:

Heslo:

přihlásit trvale na tomto počítači
Registrovat
Zapomenute heslo

Přihlásit bez registrace:

Jméno a příjmení:
Poznámka:
Tel:
Email:
Opiš:

*Prosíme o přihlašování s registrací.

Přihlašení:

1. Pepina
2. Diviš
3. Radim
4. TOM
5. Lucie Habrlantová
6. OPICE
7. TeTe
8. PEPA
9. Keliš
10. Jája