Přihlásit
logo_kadao logo_atom

Archiv výprav

Sraz BVÚ - výprava pod stan do údolí Seziny

Datum:22.09 - 23.09.2018

VýPRAVA JE SICE DVOUDENNÍ, ALE POKUD CHCETE POSLAT SYNA/DCERU NA JEDEN DEN, MŮŽE JET S NÁMI RÁNO BUSEM, ALE ZPĚT SI PRO NĚJ MUSÍTE V SOBOTU DOJET. Kam? Auto necháte u kostela v Olbramicích a sejdete polní cestou dolů k Sezině viz.mapa http://bvu.cz/data/soubory/sraz-2018-mapa.jpg. Ideálně když přijdete cca v 18.00, protože cca se setměním začíná oheň a už se vám nemůžeme věnovat!

POJEĎ S NÁMI NA OBLÍBENOU TURISTICKOU AKCI NA LOUKU V ÚDOLÍ ŘÍČKY SEZINY, KDE VZNIKNE TÁBOŘIŠTĚ  TURISTICKÝCH ODDÍLŮ MLÁDEŽE, TEDY I NAŠEHO. lETOS BY SOUČASNĚ SE SRAZEM ODDÍLŮ, MĚL PROBĚHNOU I TURNAJ V LAGORI, který byl v červnu kvůli počasí zrušen.

Tato akce je možná poslední akcí s přenocováním pod stany (letos) a určitě mohou jet i nováčci, kteří se nebojí. Ostatní samozřejmě jedou, že jo!!

Každý oddíl má postaveny své stany, vaří si na svém ohni, ale hlavně oddíly mezi sebou soutěží v různých disciplínách.

P R O G R A M:    Soutěž v pětiboji o putovní štít =1. Štafetový závod – tradiční součást Pětiboje, běží se po oválu, předává se štafetový kolík, každý člen družstva běží polovinu trati.Další čtyři discipliny se dozvíte na místě, jsou utajovány až do poslední chvíle.  Také malé soutěže si připravují ostatní oddíly. Štafetový závod proběhne pro všechna družstva najednou vyřazovacím způsobem ihned po prezentaci hlídek do pětiboje. Ostatní disciplíny musí jednotlivá družstva navštívit postupně v sobotu nejpozději do 18.00 hod. Soutěží sedmičlenná chlapecká a dívčí družstva. 6 členů družstva je ve věku do 15 let (včetně), vedoucí družstva může mít maximálně 17 let. Pokud postavíme smíšené družstvo, soutěží v kategorii chlapců.Družstvo se na všech soutěžích prezentuje startovním číslem, které obdrží při zápisu (nezapomenout po skončení soutěží odevzdat). Pro časté protesty v minulých letech, bude nutno předložit při prezentaci jakýkoliv průkaz s datem narození jednotlivých členů hlídky, pro kontrolu věk.

Další soutěže srazu např: - nejlepší scénka u táboráku - nejlepší písnička u táboráku - nejlepší oddílová kronika - nejlepší deník jednotlivce - hbitý uzlík (6 základních uzlů na čas)- lasování.  Kategorie   - do 12 let  - do 15 let  - od 16 let nahoru.   PROSÍM VEDOUCÍ,  ABY PŘICHYSTALI  SCÉNKU A PÍSNĚ K OHNI.     

S SEBOU BEREME VŠECHNY HUDEBNÍ NÁSTROJE: housle, kytary, djembe, flétny, klarinet…VŠICHNI MUSÍ UMĚT ODDÍLOVOU HYMNU!!!

I náš oddíl musí mít nachystánu 1 – 2 zajímavé hry pro ostatní oddíly (napadá tě něco originálního? Sem s tím!!)

SRAZ:  u klubovny v sobotu  v 8.00                

NÁVRAT:  v neděli ke klubovně do 1_.00.  

NOCLEH:  V naši oddílových stanech, na karimatce a ve svém spacáku na tábořišti srazu oddílů. Vzhledem k tomu, že na srazu bude hodně oddílů, je potřeba dodržovat řád tábořiště (večerku, příchod apod.. UPOZORNĚNÍ - v noci v údolí bývá "kosa" = dobrý spacák a oblečení na noc.

POZOR!! MŮŽE BÝT CHLADNO, MŮŽE PRŠET…NIC Z TOHO NÁS NESMÍ ZASKOČIT.  HODNOTÍ SE I PROVEDENÍ TÁBOŘIŠTĚ –STANY MUSÍ BÝT VYPNUTY, VHODNÝ TVAR POSTAVENÝCH STANŮ, FUNKČNÍ OHNIŠTĚ A TAKÉ POŘÁDEK NA TÁBOŘIŠTI.

STRAVA:  Po celý víkend vlastní. Mimo sobotní večeře, ta bude společná na ohni.Společně budeme vařit čaj. Vezmi si, co máš rád (ovoce, sladkosti, pečivo…). Můžeš si uvařit (ohřát) na ohni. Vyhraď si jídlo na neděli.

PŘIHLÁSIT SE MŮŽEŠ na www.kadao.cz  nejpozději do 19.9. , vybírá se 150,-Kč. Z peněz se hradí: doprava tam a zpět obj.busem, účastnický poplatek na srazu, večeře v sobotu.

Odjíždíme v oddílových tričkách nebo odd.košilích a také v nich budeme po většinu srazu.  NA BĚHÁNÍ A SOUTĚŽE SI VEZMĚTE TRIČKO KADAO JEDE (modré). Nováčky prosíme, ať si vezmou nějaké zelené tričko. DOPLŇTE SI VŠE, CO MÁ NA KOŠILI BÝT – BOBŘÍCI, DOMOVENKY, ZNAKY ODDÍLU. 

S SEBOU VYBAVENÍ SI DOBŘE NACHYSTEJ PODLE SEZNAMU:   DOBRÝ spacák, karimatkuigelit velikosti postavy (nebo autoplachta 2x3 m a menší), TEPLÉ oblečení na noc (teplákovka + mikina), ešus, pláštěnku„kuchyňský váček“-(příbor, otvírák na konzervy, jar v malé plastové lahvičce, malou solničku, kapesní nůž, malé prkýnko na krájení),utěrkubaterkunáhradní oblečenívýbornou turistickou obuv, SPORTOVNÍ OBUV NA BĚH VENKU, A tričko oddílové a modré KADAO JEDE, hyg.potřeby (zubní kartáček, pastu, náplast s polštářkem, papírové kapesníky, mýdlo, atd.), ručníkkšiltovku (nebo čepici – hodí se i noc, bundu – větrovku, malý vařič (pokud máš), termosku, drobnou hru, deník, hudební nástroj, úplná KPZvazačkušátekvlastní léky.. Přibal i rukavice. Jídlo a nápoj na víkend.RODIČE DOHLÉDNĚTE NA SBALENÍ, ale NEBALTE SAMI pouze s DĚTMIPojedeme objednaným busem od klubovny. . SKUTEČNĚ NEPODCEŇ TURISTICKOU VÝBAVU! VŠE MUSÍ BÝT SBALENO V BATOHU NA ZÁDA, PŮJDEME S NÍM I KOUSEK PĚŠKY, NE DALEKO.PROSÍM, DEJ POZOR NA TO, CO SI S SEBOU BEREŠ A ZDA-LI MÁŠ VŠE? JE POTŘEBA, ABYS MĚL VŠE!!!

 

 

 

Přihlásit se na výpravu:

Přihlášení:

1. TOM
2. TeTe
3. Bája
4. Pepina
5. Marťa H.
6. Radim - Nejedí jsem na chlazený
7. Anička K.
8. Evička K.
9. pérák
10. Špion
11. Robert
12. Kačka
13. Tadeáš J.
14. UFO
15. Lily
16. Ebi
17. LP
18. Šupolka
19. Uršulák
20. Miška Klapetková
21. Mája
22. Anča
23. Jezus
24. Kočka
25. Maty
26. Marťa
27. Máša Rychlá
28. Vojta Tesař
29. Markét
30. ricrd
31. Daneček
32. Zuzka R.
33. Keliš
34. Šampon
35. Stopař
36. Jája
37. Matěj
38. Tygřík - A Julka s Laurou
39. Marcel
Neregistrováni:
40. Tadeáš Janoušek
41. Daniel Rod
42. Robin Rod
43. Julie - Budinská
44. Matěj Dubinský - nováček
45. Štěpán Bublík - nováček
46. Kaja T. - Novacek
47. Opice
48. Kryštof B.