Přihlásit
logo_kadao logo_atom

Podzimní puťák - Vsetín, Pulčiny, Lidečko

Datum:27.10 - 30.10.2018

PODZIMNÍ PRÁZDNINY aneb PĚŠÍ PUŤÁK – PULČINY, LIDEČKO

27.- 30.10.2018

Vyrážíme na ČTYŘDENNÍ PUŤÁČEK a naším cílem budou Pulčinské, Lačnovské a Čertovské skály, nedaleko Vsetína. Jet může každý – nováček, mladší i starší, současní i bývalí členové Čeká nás pěší turistika v oblasti skal, možná nějaké lehké lezení (Ali, Keli), budeme hledat „kešky“, navštívíme cestou rozhlednu i technickou památku, budeme hrát deskové hry, sportovat a zpívat. Snad vyjde čas na bazén ve Vsetíně a možná budeme mít k dispozici tělocvičnu.  

CHCEŠ-LI JET, ZAPIŠ SE NA ODDÍLOVÉ WEBU U AKCE DO 15.10. A U SVÉHO (CELÉHO) JMÉNA NAPIŠ TAKÉ VELIKOST TRIČKA např. Tom Weicht - XXL

SRAZ: v sobotu 27.10. v 7.00             

NÁVRAT:  v úterý 30.10. do 16.20  ČASY JSOU PŘEDBĚŽNÉ, UPŘESNÍME POZDĚJI 

PROGRAM:       Máme v plánu projít křížem krážem Pulčiny, Lidečko a Francovu Lhotu, pomůžeme si samozřejmě i místní dopravou. Pokusíme se stihnout, co nejvíce!! Po trase se nabízí, nejen skály, geocaching, ale také rozhledny a samozřejmě sportování.

NOCLEH:  V domluvené školy a klubovně spřáteleného oddílu TOM ve Vsetíně.  Žádné velké pohodlí, jako vždy budeš spát na zemi na své karimatce, ve svém spacáku…

STRAVA:  Celou sobotu vlastní, společná až večeře. Od neděle  vše  společně.  Jídlo budeme kupovat tak, aby večer mohla být teplá večeře, možná bude i v nějaké hospůdce. Tradičně bude přes den balíček a balíček nebo šťáva s vodou. Čaj budeme vařit vždy ráno a večer.

ORGANIZACE  a POKYNY NA CESTU:  

Velké batohy pojedou dodávkou a budou na jiném místě!!! 

Hned z vlaku jdeme na trasu a k ubytování se dostaneme až večer.  Věci do vlaku na cestu s sebou si sbal do malého batohu (malého, ne prťavého). Na cestu se obleč a obuj tak, abys mohl být celý den „na cestě – pojedeš už v turistickém!! 

Do batůžku:  jídlo na celý den a nápoj(1,5l) // pláštěnku // peníze pro sebe // drobnou hru (čtení) //   papírové kapesníky //  KPZ, mikrotenový sáček, lžičku, kapesní nožík // U SEBE MUSÍŠ MÍT I NĚJAKOU PRŮKAZKU (S FOTKOU) K DOLOŽENÍ VĚKU, nejlépe občanku a taky průkaz KČT,oddílovou průkazku apod. NENAVLEČ SE JAKO MEDVĚD, ALE RADĚJI SI VEM VÍCE TENKÝCH VRSTEV (např.triko, mikinu-moiru, šusťákovou =lehčí bundu).  

Z vybraných  1000 Kč se hradí: 

3x ubytování, vlak tam a zpět, veškerá doprava v místě, strava (ne - út), různé, tričko, 2x vstupné atd., přeprava báglů – autem (komerčně zapůjčená dodávka vč.nafty).    

Z vlastních peněz si hradíš:   plavecké bazény, kina, případně další zajímavosti + osobní výdaje (cca 2OO Kč)

S SEBOU:    spacák, karimatkuoblečení na noc (teplákovka + mikina)// náhradní oblečenívýbornou turistickou obuv! // ešus, „kuchyňský váček-(příbor, otvírák na konzervy, jar v malé plastové lahvičce, malou solničku, kapesní nůž, malé prkýnko na krájení), utěrku //pláštěnkukšiltovku (nebo zimní čepici), šátek, rukavice,  // lehké přezůvky do místnostisportovní obuv do tělocvičny // hyg.potřeby (zubní kartáček, pastu, náplast s polštářkem, papírové kapesníky, mýdlo, mikrotenové sáčky atd.) , ručník a plavky // baterku // drobnou hrudeník + ps.potřebyhudební nástroj, úplná KPZvazačkupeníze pro vlastní potřebu, průkazku zdrav.poj., // malý vařič (pokud máš), termosku // osobní lékárničku (vlastní léky, náplasti, kinedrily, krém na opruzeniny ad) // Jídlo a nápoj na cestu a celou středu  // mobil, MP3, foťáky - vše na vlastní zodpovědnost!!  Malý batůžek budeš potřebovat i po dobu putování.  

Pro starší:  30.10. koncert Davida Kollera v Míru od 19.00

 

Přihlásit se na výpravu:

Přezdívka:

Heslo:

přihlásit trvale na tomto počítači
Registrovat
Zapomenute heslo

Přihlásit bez registrace:

Jméno a příjmení:
Poznámka:
Tel:
Email:
Opiš:

*Prosíme o přihlašování s registrací.

Přihlašení:

1. Lucie Habrlantová
2. TOM
3. veverka
4. Vojta Tesař
5. Amálka
6. Ada
7. Bája
8. David Bohuslav
9. Zuzka Tamfalová
10. Pepina
11. Radim
12. Evička K.
13. Anička K.
14. Lilly
15. Vlk
16. Robert
17. Kryštof Kunz - s
18. Jezus
19. Marťa H.
20. Tadeáš Koráb - XS, 152
21. Leňa - S
22. Šimon - Tričko XS
23. Matěj - XS
Neregistrováni:
24. Tomáš Volný TV