Přihlásit
logo_kadao logo_atom

Archiv výprav

Podzimní puťák - Vsetín, Pulčiny, Lidečko

Datum:27.10 - 30.10.2018

PODZIMNÍ PRÁZDNINY aneb PĚŠÍ PUŤÁK – PULČINY, LIDEČKO

27.- 30.10.2018

Vyrážíme na ČTYŘDENNÍ PUŤÁČEK a naším cílem budou Pulčinské, Lačnovské a Čertovské skály, nedaleko Vsetína. Jet může každý – nováček, mladší i starší, současní i bývalí členové Čeká nás pěší turistika v oblasti skal, možná nějaké lehké lezení (Ali, Keli), budeme hledat „kešky“, navštívíme cestou rozhlednu i technickou památku, budeme hrát deskové hry, sportovat a zpívat. Snad vyjde čas na bazén ve Vsetíně.

SLIBOVANOU TĚLOCVIČNU K DISPOZICI MÍT NEBUDEME!! Bohužel nakonec to nevyšlo, škoda!! Je však možné, že někde na něco narazíme, pronajmeme nějaké venkovní hřiště.

KDO NEBYL ZAPSÁN DO 15.10. - JIŽ NEDOSTANE TRIČKO, PROSÍM RODIČE, ABY DĚTEM DOMA VYSVĚTLILI. JE POTŘEBA SE HLÁSIT VČAS!

SRAZ: v sobotu 27.10. v 7.00  -  naložíme velký bágl do dodávky a šupem na vlak!           

NÁVRAT:  v úterý 30.10. do 15.20 nebo 16,20  

PROGRAM:       Máme v plánu projít křížem krážem Pulčiny, Lidečko a Francovu Lhotu, pomůžeme si samozřejmě i místní dopravou. Pokusíme se stihnout, co nejvíce!! Po trase se nabízí, nejen skály, geocaching, ale také rozhledny a samozřejmě sportování.

NOCLEH:  V Infocentru v Pulčíně na podlaze půdy a v klubovně spřáteleného oddílu TOM ve Vsetíně.  Žádné velké pohodlí, jako vždy budeš spát na zemi na své karimatce, ve svém spacáku…VEZMI NA NOC, SUPER SPACÁK A TŘEBA DO NĚJ I DEKU NEBO VLOŽKU, určitě teplé oblečení na noc.

STRAVA:  Celou sobotu vlastní, společná až večeře. Od neděle  vše  společně.  Jídlo budeme kupovat tak, aby večer mohla být teplá večeře, možná bude i v nějaké hospůdce. Tradičně bude přes den balíček a balíček nebo šťáva s vodou. Čaj budeme vařit vždy ráno a večer.

ORGANIZACE  a POKYNY NA CESTU:  

Velké batohy pojedou dodávkou a budou na jiném místě!!! 

Hned z vlaku jdeme na trasu a k ubytování se dostaneme až večer.  Věci do vlaku na cestu s sebou si sbal do malého batohu (malého, ne prťavého). Na cestu se obleč a obuj tak, abys mohl být celý den „na cestě – pojedeš už v turistickém!! 

Do batůžku:  jídlo na celý den a nápoj(1,5l) // pláštěnku // peníze pro sebe // drobnou hru (čtení) //   papírové kapesníky //  KPZ, mikrotenový sáček, lžičku, kapesní nožík // U SEBE MUSÍŠ MÍT I NĚJAKOU PRŮKAZKU (S FOTKOU) K DOLOŽENÍ VĚKU, nejlépe občanku a taky průkaz KČT,oddílovou průkazku apod. NENAVLEČ SE JAKO MEDVĚD, ALE RADĚJI SI VEM VÍCE TENKÝCH VRSTEV (např.triko, mikinu-moiru, šusťákovou =lehčí bundu).  

Z vybraných  1000 Kč se hradí: 

3x ubytování, vlak tam a zpět, veškerá doprava v místě, strava (ne - út), různé, tričko, 2x vstupné atd., přeprava báglů – autem (komerčně zapůjčená dodávka vč.nafty).    

Z vlastních peněz si hradíš:   plavecké bazény, kina, případně další zajímavosti + osobní výdaje (cca 2OO Kč)

S SEBOU:    spacák, karimatkuoblečení na noc (teplákovka + mikina)// náhradní oblečenívýbornou turistickou obuv! // ešus, „kuchyňský váček-(příbor, otvírák na konzervy, jar v malé plastové lahvičce, malou solničku, kapesní nůž, malé prkýnko na krájení), utěrku //pláštěnkukšiltovku (nebo zimní čepici), šátek, rukavice,  // lehké přezůvky do místnostisportovní obuv do tělocvičny // hyg.potřeby (zubní kartáček, pastu, náplast s polštářkem, papírové kapesníky, mýdlo, mikrotenové sáčky atd.) , ručník a plavky // baterku // drobnou hrudeník + ps.potřebyhudební nástroj, úplná KPZvazačkupeníze pro vlastní potřebu, průkazku zdrav.poj., // malý vařič (pokud máš), termosku // osobní lékárničku (vlastní léky, náplasti, kinedrily, krém na opruzeniny ad) // Jídlo a nápoj na cestu a celou středu  // mobil, MP3, foťáky - vše na vlastní zodpovědnost!!  Malý batůžek budeš potřebovat i po dobu putování.  

Pro starší:  30.10. koncert Davida Kollera v Míru od 19.00

 

Přihlásit se na výpravu:

Přihlášení:

1. Lucie Habrlantová
2. TOM
3. veverka - xs
4. Vojta Tesař - xs
5. Amálka
6. Ada - S
7. Bája - Jen do pondělí
8. David Bohuslav
9. Zuzka Tamfalová
10. Pepina
11. Radim
12. Evička K. - xs
13. Anička K. - xs
14. Lilly - XS
15. Vlk
16. Robert
17. Kryštof Kunz - s
18. Jezus
19. Tadeáš Koráb - XS, 152
20. Leňa - S
21. Špion - Tričko XS
22. Matěj - XS
23. Vojta Čermín
24. Kolo - s
25. Kočka - S
26. Miška Klapetková - -xs
27. LP - pouze sobota a neděle; L
28. Marťa H. - M
29. Keliš - Nejspíše jen do pondělí
30. UFO - M
31. Máša Rychlá - M
32. Richard Novák - L
33. Šampon - pouze sobota a neděle
34. Šupolka - S
35. Uršulák - L
36. Tadeáš Vítek - S
37. Markét - M
38. Tygřík - s Julkou a Laurou, tričko jen pro me a hokiho, S a L
39. Bobina - XS
40. TeTe - Jen sobota a neděle - S
41. Eliška Jűstelová - xs
42. Zuzka R. - s
43. Jirka Z. - M
44. Stoki - sobota a neděle
45. Anča - Sobota, neděle - S
46. Daneček - Sobota neděle L
47. pérák - M
48. Stoka - Sobota, neděle M
49. Ema


Neregistrováni:
50. Tomáš Volný TV - s
51. Hoki
52. Vendulka Justelova - xs, novacek
53. Evka - sobota a neděle
54. Gabka Vejclová
55. Diviš
56. Ebi - tričko NE
57. Lilly - tričko NE