Přihlásit
logo_kadao logo_atom

ŽELEZNÝ TOMÍK V LITOMĚŘICÍCH - BUDE!!!!!

Datum:17.05 - 19.05.2019

Pojeď s námi na skvělou třídenní oddílovou VÝPRAVU do Polabí. VŮBEC NEJDE O VÝSLEDEK, ALE CHUŤ SI ZAZÁVODIT, ZASOUTĚŽIT, POROVNAT SE, ALE PŘEDEVŠÍM SE PŘEKONAT!

POTŘEBUJEME I VEDOUCÍ JAKO POŘADATELE

Výpravy se může zúčastnit každý – nováčci, mladší i starší, i ten, kdo nebude závodit. Při velkém zájmu, však mají přednost závodníci Železného Tomíka. Kategorie jsou vyhlášeny pro všechny. NEBOJTE SE!! nejmladší jedou v lodích se svými vedoucími a pod dohledem říční Policie.  PŘIHLAS SE, ALE PAK UŽ NECOUVNI!! ZAPISUJEME SE JAKO DVOJICE!!

Program:    pátek – trénink na lodích, prohlídka Litoměřic a taky na kole kolem

sobota - závod dvojic ŽELEZNÝ TOMÍK, bazén

neděle - cyklovýlet v okolí nebo něco cestou zpět.

Nocleh: v oddílových stanech, ve vlastním spacáku na karimatce v kempu u břehu Labe.

Doprava: vlakem a doprovodnou dodávkou, za kterou bude zapojen vlek na kola. Kola se budou zavěšovat.

Sraz: v pátek 17.5. v ?? .00  u klubovny  (čas sdělíme včas)

Návrat:  v neděli, čas do vzkazů na webu, buď 18.15 nebo 20.15, (vlak může být již v Opavě a dodávka s věcmi teprve na cestě i s koly).

Sbalení:  Jedeme v zelených oddílových tričkách nebo tričkách Kadao jede! Hodí se vše sbalit do malého batůžku do vlaku na cestu: PRŮKAZKU S FOTKOU nápoj, svačinu, čtení, malou hru, ovoce, sluchátka…..velký batoh pojede v dodávce a na vleku tvoje kolo. Pokud pojedeme busem, upravíme 

Cena 900 Kč -  V ceně:  Z této částky se hradí kompletní organizace pronájem dodávky a vleku, pohonné hmoty, doprava vlakem, strava.

Peníze pro vlastní potřebu: zakoupení jídla a nápojů, na kulturu nebo vstupné  (bazén, vstupné do Terezína, kino apod.)  

Strava:  v pátek vlastní, sobota a neděle (2x snídaně, 2x balíček, 1x večeře) vezměte si dostatek „mussli tyčinek, čokoládek, ovoce apod.

S sebou: vybavení na vícedenní výpravu (veškeré), spacák, karimatku, oblečení na noc (NE pyžamo!) ešus + příbor, kuchyňský váčekpláštěnku, útěrku, baterku, kapesní nůž!, náhradní oblečení, výbornou obuv!!!, hyg.potřeby, ručník, plavky, čepici, rukavice, průkazku zdrav.poj., povinné vybavení (deník, šátek, KPZ, vazačku, deník, psací potřeby), drobnou hru, hudební nástroj, vlastní léky, peníze pro vlastní potřebuCennosti a mobil na vlastní zodpovědnost!!

Speciální vybavení:   KOLO!! Sportovní obuv a oblečení pro závod ( např.funkční trička, šortky) //  menší láhev na pití //hodí se možná i ledvinka na běh či kolo (nápoj, sladkost, jablko…) //  Každý musí mít své kolo a také ho mít řádně nachystáno!! Všichni musí mít PŘILBU náhradní duši (rozměr svého kola), zámek na kolo a klíč od něj!! 

Uvažujte  v čem v závodě poběžíte, pojedete na kole a poplujete v lodi. Každé převlékání a přezouvání Vás stojí čas!! BUĎTE DOBŘE NACHYSTÁNI!!  PŘIHLÁSIT SE MUSÍTE NEJPOZDĚJI DO 30.4., kdy musím nahlásit závodní dvojice a 5.5. jdu zakoupit jízdenky, abychom měli hromadnou slevu na vlak!!

SKLÁDEJTE DVOJICE PRO ZÁVOD ŽELEZNÝ TOMÍK 2016 (kanoe, kolo, běh)

Závod dvojic se skládá:    jízda na kanoi (C2) - řeka Labe a Ohře, cca 3-6 km po klidné vodě (ZW). Bezpečnost sleduje říční Policie //  jízda na kole - po silnici, lesních, polních nebo vedlejších cestách s 1-2 kontrolami (10 - 20 km), přilba povinná  //   běh - po lesních, polních nebo vedlejších cestách s 1-2 kontrolami (3-7 km)

Kategorie:    Železný miniTOMíček - ročník _____________ a mladší //  Železný TOMíček - ročník _________  // žákyně/žáci - ročník ____________ // dorostenky/dorostenci - ročník ________________  //  ženy/muži - ročník _______________

(Postaršení jednoho člena hlídky o jednu věkovou kategorii je možné.) (Není-li jiné řešení, může soutěžit smíšená hlídka – vždy v kategorii vyšší.)  Kola - žákovské kategorie: 12 km, ženy: 15 km, dorostenci a muži: 19 km (místní komunikace, lesní terén, silnice). !!!! ! každý účastník musí mít vlastní kolo - doporučujeme horská, nebo treková kola, !!! !!! (Kola si určitě dovezte. Nepřidělávejte prosím starosti organizátorům a nakonec ani sobě.) !!! Pro kategorie žactva a dorostu je povinná přilba!!! Běh - žákovské a ženské kategorie: 4-5 km, dorostenci a muži: 6 km (lesní, polní a místní cesty). Železný TOMíček: cca 0,7 + 6 + 2 km, možnost doprovodu oddílového vedoucího

http://tomdelfin.wgz.cz/rubriky/zelezny-tomik

Přihlásit se na výpravu:

Přezdívka:

Heslo:

přihlásit trvale na tomto počítači
Registrovat
Zapomenute heslo

Přihlásit bez registrace:

Jméno a příjmení:
Poznámka:
Tel:
Email:
Opiš:

*Prosíme o přihlašování s registrací.

Přihlašení:

1. TOM - pomoc pořadatelům
2. Amálka - s Pepinou
3. Julie Vlčková - Opice :)
4. Pepina - s Amálkou
Neregistrováni:
5. Opice - +Julča V.