Přihlásit
logo_kadao logo_atom

Archiv výprav

ŽELEZNÝ TOMÍK V LITOMĚŘICÍCH - BUDE!!!!!

Datum:17.05 - 19.05.2019

 Pojeď s námi na skvělou třídenní oddílovou VÝPRAVU do Polabí, do Litoměřic. Vůbec nejde o výsledek, ale o chuť si zazávodit, zasoutěžit, porovnat se, ale především se překonat. Potřebujeme i vedoucí jako pořadatele. Krom závodu se i projedeme po okolí na kolech či zajdeme do bazénu.

  Výpravy se může zúčastnit každý – nováčci, mladší i starší, dokonce i ten, kdo nebude závodit. Vždy jsme obsadili i nejmladší kategorie. Budeme rádi, když pojedeme ve velkém počtu, neboť výsledky v kategoriích se sčítají  pro oddíl. Kategorie jsou vyhlášeny pro všechny, tudíž se nebojte se! Nejmladší jedou v lodích se svými vedoucími a pod dohledem říční Policie.  Domluvte se a zapisujte se ideálně ve dvojicích ve kterých budete závodit. Přihlášení do konce dubna, musíme pořadatelům nahlásit počty účastníků a zarezervovat jízdenky.

Program:    pátek – trénink na lodích, prohlídka Litoměřic a taky na kole kolem

sobota - závod dvojic ŽELEZNÝ TOMÍK, bazén, neděle - cyklovýlet v okolí , prohlídka Litoměřic

Nocleh: ve stanech, ve spacáku na karimatce v kempu u břehu Labe.

Doprava:  podle počtu přihlášených. Předpokládáme však vlakem a dodávkou s vlekem na kola. Kola se budou zavěšovat.

Sraz: v pátek 17.5. v 13,00  u klubovny   Návrat:  v neděli, čas do vzkazů na webu, buď 18,30 (vlak může být již v Opavě a dodávka s věcmi teprve na cestě i s koly).

Sbalení:  Jedeme v zelených oddílových tričkách nebo tričkách Kadao jede! Hodí se sbalit do malého batůžku do vlaku na cestu: průkazku s fotkou, nápoj, svačinu, čtení, malou hru, ovoce, sluchátka…..velký batoh pojede v dodávce a na vleku tvoje kolo. Pokud pojedeme busem, upravíme.

Cena:   500 Kč -  V ceně:  Z této částky se hradí kompletní organizace pronájem dodávky a vleku, pohonné hmoty, doprava vlakem, strava. Částku zašlete na oddílový účet.  Peníze pro vlastní potřebu: zakoupení jídla a nápojů, na kulturu nebo vstupné  (bazén, kino)                                                                               

Strava:  v pátek vlastní, sobota a neděle (2x snídaně, 2x balíček, 1x večeře jednoduchá) vezměte si dostatek müssli tyčinek, čokoládek, ovoce apod.

S sebou: vybavení na vícedenní výpravu (veškeré), spacák, karimatku, oblečení na noc (NE pyžamo!) ešus + příbor, kuchyňský váček, pláštěnku, útěrku, baterku, kapesní nůž!, náhradní oblečení, výbornou obuv!!!, hyg.potřeby, ručník, plavky, čepici, rukavice, průkazku zdrav.poj., povinné vybavení (deník, šátek, KPZ, vazačku, deník, psací potřeby), drobnou hru, hudební nástroj, vlastní léky, peníze pro vlastní potřebu. Cennosti a mobil na vlastní zodpovědnost!!

Speciální vybavení:   KOLO, Sportovní obuv a oblečení pro závod ( např.funkční trička, šortky),  menší láhev na pití //hodí se možná i ledvinka na běh či kolo (nápoj, sladkost, jablko…)  Každý musí mít své kolo a také ho mít řádně nachystáno!! Všichni musí mít PŘILBU a náhradní duši (rozměr svého kola), zámek na kolo a klíč od něj!!

 Uvažujte  v čem závod poběžíte, pojedete na kole a poplujete v lodi. Každé převlékání a přezouvání Vás stojí čas!! Buďte dobře nachystáni.  

SKLÁDEJTE DVOJICE PRO ZÁVOD ŽELEZNÝ TOMÍK 2019 (kanoe, kolo, běh)

Závod dvojic se skládá z:

Üjízda na kanoi (C2); na klidné nebo tekoucí vodě s překonáváním přírodních či umělých překážek s kontrolou nebo bez (2 - 6 km), samozřejmě s vestou

Üjízda na kole; po silnici, lesních nebo vedlejších cestách s 1-2 kontrolami (10 - 20 km)

Üběh; po lesních, polních nebo vedlejších cestách s 1-2 kontrolami (3-7 km)

 Kategorie:   

  • Železný miniTOMíček - ročník 2012 a mladší // Železný TOMíček - ročníky 2008 – 2011 //
  • žákyně/žáci - ročníky 2004 - 2007 // dorostenky/dorostenci - ročníky 2000 - 2003   //
  • ženy/muži - ročník 1999 a starší // Železný TOMíček: cca 0,7 + 6 + 2 km, možnost doprovodu oddílového vedoucího

 

(Postaršení jednoho člena hlídky o jednu věkovou kategorii je možné. (Není-li jiné řešení, může soutěžit smíšená hlídka – vždy v kategorii vyšší.) 

Kola - žákovské kategorie: 12 km, ženy: 15 km, dorostenci a muži: 19 km (místní komunikace, lesní terén, silnice).  Každý účastník musí mít vlastní kolo - doporučujeme horská, nebo treková kola. Pro kategorie žactva a dorostu je povinná přilba!!! Běh - žákovské a ženské kategorie: 4-5 km, dorostenci a muži: 6 km (lesní, polní a místní cesty).  Více informací na https://www.a-tom.cz/18786-zelezny-tomik

JÓ A TAKY SE KAŽDÝ ROK HRAJE O MOC ZAJÍMAVÉ KERAMICKÉ POHÁRY, TeTe má již doma 4, A LETOS SE HRAJE O TENTO.

 


  •  

 

Přihlásit se na výpravu:

Přihlášení:

1. TOM - pomoc pořadatelům
2. Amálka - s Pepinou
3. Julie Vlčková - Opice :)
4. Pepina - s Amálkou
5. Radim
6. Jezus
7. Gába V. - s Kájou
8. Ema - s Ebi
9. Tygřík - nezávodím :-)
10. Kája - s Gábou V.
11. Ebi
12. Leňa
13. Vojta Tesař
14. Anča
15. TeTe
16. Uršulák - Šampon
17. Šampon - Uršulák
18. Kača H.
19. Keliš
20. Miška Klapetková - s Vladanem
21. Méďa - Matěj Neuvirt - nováček
22. Slovak - Jakub Neuvirt - nováček
23. Daneček

Neregistrováni:
24. Opice - +Julča V.
25. David Bohuslav - + Tomáš Volný
26. Vladan Prokeš
27. TV - Tomáš Volný