Přihlásit
logo_kadao logo_atom

Archiv výprav

O ZLATÉ TRENKY - turnaj v ringu a DESKOHRANÍ ve Vrtuli ve Valmezu

Datum:01.02 - 02.02.2019

POZOR!! Tentokrát nám batohy neveze auto, bereme si je na záda. Proto sbalte vše do velkého batohu (tedy i spacák a karimatku) a nejlépe i malý batoh nebo sportovní vak (na sobotu). Nebojte, mladším s batohy pomůžeme!!

Přidej se k nám na super pátek a sobotu! Čti a zapiš se do 29.1. 

Pátek:   DESKOVKY - po příjezdu budeme až do 23.00 (starší) hrát deskové hry u Zlatých Šípů  v jejich překrásné deskoherně Vrtule, skládat různé kostky a využijeme vše, co deskoherna nabízí. Deskovky = vzpomeň si, kterou máš rád a Zlaté Šípy ji tam mají!!!

Sobota:   RINGO - od 9.00 účast na turnaji O Zlaté trenky, který se hraje ve třech kategoriích. Že obsadíme všechny?   Hra Ringo se hraje dvěma kroužky přes síť!!! Hraje se v 3 – členných družstvech v kategoriích (do 5.třídy / do 9. třídy / starší).

Sraz:   v pátek 1. 2. ve 13:45 u klubovny      Návrat:   kolem 18:00 ke klubovně    (příjezd upřesníme)

Strava:   jídlo vlastní.  Zajdeme si společně nakoupit, neboť spíme po celou dobu v centru města. V průběhu turnaje nějaká svačina a pití a potom se zajdeme opět najíst. Potřebuješ určitě nějaké peníze na jídlo pro sebe. Mladším pomůžeme, půjdeme společně nakoupit.

Nocleh:   nocleh v deskoherně Vrtule, na zemi, ve spacáku na karimatce, ovšem za příslib skvělého chování, nejen ke hrám, ale v herně samotné!!!

S sebou: spacák, karimatku oblečení na noc, přezůvky, pláštěnku, baterku, náhradní oblečení, oddílové tričko nebo tričko Kadao jede, SPORTOVNÍ OBUTÍ A ODĚV DO TĚLOCVIČNY, hyg.potřeby, ručník, plavky, drobnou hru do vlaku, deník,  úplná KPZvazačkušátekvlastní léky (osobní lékárničku), rukavice, průkaz k doložení věku do vlaku, peníze pro vlastní potřebu.

Vybírá se: 100 Kč na dopravu, startovné, organizaci. 

Návštěva bazénu:  pokud bychom se rozhodli navštívit báječný bazén ve Valašském Meziříčí, je potřeba ručník, plavky, neplavci si vezmou i pomůcky a bazén není v ceně výpravy, ten si hradí každý sám (skládáme se cca 150 Kč)

 

         

 

Přihlásit se na výpravu:

Přihlášení:

1. Kryštof Kunz
2. Lucie Habrlantová
3. Zuzka Tamfalová
4. Vojta Tesař
5. Kača H.
6. Jája
7. OPICE
8. Šupolka
9. Šampon
10. Zuzka R.
11. Anča
12. Amálka
13. Ebi
14. Lily
15. Hanule
16. Uršulák
17. LP
18. Daniel Rod - nováček
19. Robin Rod - nováček
20. Kačka
21. Uršula
22. Mája
23. Štěpán Žilka
24. Daneček
25. Jezus
26. Stopař
27. Marek Mlčoch
28. UFO
29. Keliš

Neregistrováni:
30. Tomáš Volný TV