Přihlásit
logo_kadao logo_atom

FESTIVAL HARRYHO MOUČKY

Datum:23.03.2019

Máme v úmyslu, zúčastnit se zajímavého  Festivalu Harryho Moučky v Ostravě, klubovně oddílu TOM BVU viz. Nácvik písně povede Bája a Tom, s dalšími muzikanty a divadlo (scénář a režii) vede Motýl.  Zkusíme zapojit, co nejvíce z Vás a budeme rádi, když se nenechátde přemlouvat.

Sraz: 7.30 na nádraží Opava – východ   

Návrat:  14.30 nebo dříve či později přímo domů. 

S sebou:    oddílové tričko nebo košile na sobě, svačinu, nápoj, průkazku s fotkou k doložení věku, deník, tužku, peníze pro vlastní potřebu, vybírá se  50 Kč (doprava- vlak, tram poplatek na akci)

ZVEME VŠECHNY KLUKY A HOLKY, ZVEME VŠECHNY ZPĚVÁKY, HERCE I DIVÁKY, bude jistě zajímavá a veselá sobota.    Přidej/te se k nám na pěknou oddílovou akci.                 

Přece se nebudete válet doma u PC!!               

Kdo nebude zpívat nebo hrát, bude sledovat vystoupení přihlášených oddílů jako divák, prohlédnete si klubovny jednoho z nejstarších, největších a nejlepších oddílů v širokém okolí.

Vystupujeme a jedeme v zelených oddílových tričkách, nováčci v libovolném zeleném tričku. Nesmíme zapomenout vzít s sebou putovní HOUSLE, které visí v klubovně, a musíme je vrátit. O zápis na ně se opět hraje!!   P O S I L   N A Š E  Ř A D Y !!    P Ř I D E J   S E !!

Přihlásit se na výpravu:

Přezdívka:

Heslo:

přihlásit trvale na tomto počítači
Registrovat
Zapomenute heslo

Přihlásit bez registrace:

Jméno a příjmení:
Poznámka:
Tel:
Email:
Opiš:

*Prosíme o přihlašování s registrací.

Přihlašení:

1. Máša Rychlá
2. Radim