Přihlásit
logo_kadao logo_atom

VODÁCKÁ ŠKOLA -aneb KURZ VODNÍ TURISTIKY NA SALZE

Datum:06.06 - 09.06.2019

3-4 dny na Salze povede školitel, vodák a kamarád Honza Česnek, pod akreditací a ve spolupráci s Fakultou tělesné výchovy a sportu v Olomouci.

Zkoušku můžete vykonat na kajaku nebo na barace. Můžete získat certifikát  Instruktora vodácké turistiky....., ale především si zapádlovat na rychlé vodě cca WWII - WWIII, vše pod vedením a s výukou záchrany. Nemusíte ani žádnou zkoušku dělat, ale můžete získat zkušenosti s jízdou na rychlé vodě.

Akce je pro 16 a výše, ideál 18 let a výše. Přihláste se do 4.2.

Cenu zatím neznáme, ale:

strava vlastní //  dopravu rozpočítáme mezi všechny přihlášené // školení uhradí oddíl  //  kempovné hradí každý dle skutečných nákladů (cca 11 E /os/ noc)

 

Vybráno z emailu: 

Přátelé, tak, jak jsme se vícekráte bavili, chceme zorganizovat pro vedoucí/instruktory našich oddílů vodácký kurz. V rámci tohoto vzdělávání... pokud jezdíte s oddílem občas na vodu, je žádoucí, aby alespoň někteří z Vás měli splněný kurs instruktora vodní turistiky. Naučíte se spoustu věcí a zdokonalíte se, to je nezaplatitelná škola. :-)

Zjišťujeme předběžný zájem, ať to můžeme chystat dále. Stačí, když napíšete, že za oddíl pojedete cca 2,3,4,5... nemusíte psát ještě konkrétní jména. Těm kterým pětiletý kurs již propadá, mohou si ho obnovit. Všichni účastníci si nemusí plnit kurs, ale mohou si na Salze slušně zajezdit, bude-li nám přát počasí. 

Akce není určena pro vodáky- začátečníky, ale předpokládá se, že už jste něco splavili. :-) Anebo že jste šikovní, rychle se učíte a vody se nebojíte! :-) V rámci odboru to pro naše členy umíme zajistit materiálem pro všechny zdarma a kurs a pobyt se samozřejmě pokusíme podpořit i trochu finančně (výsledky grantů ještě nejsou známy).Bude-li u nás malý zájem, nabídneme kurs dalším oddílům mimo náš odbor, ale prvotně je určen pro nás. Díky za prvotní stručnou odpověď v případě zájmu - cca do týdne.

Přihlásit se na výpravu:

Přezdívka:

Heslo:

přihlásit trvale na tomto počítači
Registrovat
Zapomenute heslo

Přihlásit bez registrace:

Jméno a příjmení:
Poznámka:
Tel:
Email:
Opiš:

*Prosíme o přihlašování s registrací.

Přihlašení:

1. Medvěd
2. TOM
3. Jezus
4. DiBNeregistrováni:
5. michal satek