Přihlásit
logo_kadao logo_atom

Archiv výprav

SLOVENSKÝ RÁJ - Podzimní puťák

Datum:26.10 - 30.10.2019

SRAZ: v sobotu 26.10. v 5,00 u klubovny resp. u obchudku - neparkujte před obchodem, přijede autobus! Kynedril, komu bývá špatně!!

MUSÍŠ MÍT PAS nebo OBČANSKÝ PRŮKAZ a NEZAPOMEŇ/TE SE POJISTIT PRTOI ÚRAZU V ZAHRANIČÍ.

ORGANIZACE  a POKYNY NA CESTU:  

Velké batohy pojedou v buse v kufru . Jakmile přijdeme , pouze domluva s kempařem a jdeme na trasu (den je krátký a brzy se stmívá). Ubytování proběhne možná až večer. 

Věci do busu na cestu s sebou si sbal do malého batohu (malého, ale ne prťavého). Na cestu se obleč a obuj tak, abys mohl být celý den „na cestě – pojedeš už v turistickém!!  Nezapomeň čepici, šátek, rukavice, slubneční brýle, skvělé turistické boty//  U odjezdu dostaneš i puťácké tričko s dlouhým rukávem!    NENAVLEČ SE JAKO MEDVĚD, ALE RADĚJI SI VEM VÍCE TENKÝCH VRSTEV (např.triko, mikinu-moiru, šusťákovou =lehčí bundu).

Do batůžku:  jídlo na celý den a nápoj(1,5l) // pláštěnku // peníze pro sebe (eura) // drobnou hru (čtení) //   papírové kapesníky //  KPZ, mikrotenový sáček, lžičku, kapesní nožík // U SEBE MUSÍŠ MÍT PAS NEBO OBČANKU,  taky průkaz KČT // osobní léky (např. kynedril)//

Vyrážíme na pětidenní puťáček a naším cílem bude Slovenský Ráj, nedaleko Popradu. Jet může každý – mladší i starší, současní i bývalí členové, ale i nováček (!) – Máme v plánu projít křížem krážem Slovenský Ráj, co stihneme. Navštívíme většinu žebříků, vyjdeme na Tomášovský výhľad, Kláštorisko, projdeme Prielomem Hornádu. Čeká nás pěší turistika v oblasti skal, vodopádů a překrásné řeky Hornád. Budeme stoupat po žebřících, bude-li možnost navštívíme také ferratu Kyseľ, snad i nějaký bazén v Popradu nebo Vrbově.

Budeme hrát deskové hry, sportovat a zpívat. S oddílem jsme zde byli naposledy před více než 10 lety. Cestovat budeme busem. BUDEŠ SI MOCI NALEPIT DALŠÍ PAMĚTNÍ LÍSTEK DO SVÉHO DENÍKU.

NÁVRAT:  ve středu 30.10. do 19.00  ČASY JSOU PŘEDBĚŽNÉ, UPŘESNÍME PŘED ODJEZDEM!! 

NOCLEH:  V kempech v chatkách a turistické chatě  Žádné velké pohodlí, jako vždy budeš ve svém spacáku, vezmi i karimatku a teplé oblečení na noc.

STRAVA:  Celou sobotu vlastní, večeře společná. Od neděle vše společné. Vezměte si čokoládky, müssli. ovoce apod. Vždy na večer je domluvena teplá večeře. Tradičně bude přes den balíček a balíček nebo šťáva s vodou. Čaj budeme vařit vždy ráno a večer.

Z vybraných peněz 2 800Kč:  4x ubytování, 4x večeře, snídaně a balíček přes den (ne-st), doprava v místě, různé, tričko, vstup do SR, ferrata, doprava tam a zpět

Z vlastních peněz si hradíš:   plavecké bazény, kina, případně další zajímavosti + osobní výdaje (cca 50 Eur)

S SEBOU:    spacák, karimatkuoblečení na noc (teplákovka + mikina)// náhradní oblečenívýbornou turistickou obuv! // příbor, otvírák na konzervy //  utěrku //pláštěnkukšiltovku (nebo zimní čepici), šátek, rukavice,  // lehké přezůvky do místnosti // hyg.potřeby (zubní kartáček, pastu, náplast s polštářkem, papírové kapesníky, mýdlo, mikrotenové sáčky atd.) , ručník a plavky // baterku // drobnou hrudeník + ps.potřeby, hudební nástroj, úplná KPZvazačkupeníze pro vlastní potřebu, průkazku zdrav.poj.,CESTOVNÍ PAS // malý vařič (pokud máš), termosku // osobní lékárničku (vlastní léky, náplasti, kinedrily, krém na opruzeniny ad) // Jídlo a nápoj na cestu a celou středu  // mobil, MP3, foťáky - vše na vlastní zodpovědnost!!  Malý batoh budeš potřebovat po cestě a po dobu putování.  

 

Přihlásit se na výpravu:

Přihlášení:

1. DiB
2. TOM
3. Marťa H. - M
4. Lucie Habrlantová
5. Robert - L
6. Tomáš Volný
7. veverka
8. Zuzka Tamfalová
9. Jezus
10. Kočka - S
11. Kolo - S
12. UFO - M
13. Tadeáš Vítek
14. Ema - s
15. Leňa - S
16. Tadeáš Koráb - S
17. Vojta Tesař - s
18. Matěj - S
19. Vojta Čermín - M
20. Markét
21. LP - odjedu k večeru v pondělí
22. Kryštof Kunz - M
23. Miška Klapetková - XS
24. PEPA - M
25. Anča - S (odjedu v pondeli odpoledne)
26. Špion - XS
27. Šupolka - S
28. Keliš
29. Uršulák - L
30. Uršula - S
31. Radim - M
32. Amálka - S
33. Máša Rychlá - M
34. Eliška Jűstelová - S
35. Stoka - odjedu v pondělí
36. Veronika Domesová
Neregistrováni:
37. Lucie - S
38. Jirka Z. - L
39. Kačka Honová - 2 noci, auto
40. Šampón - 2 noci, auto
41. Lucie Rončková - S
42. Dorča H. - M
43. Mirka Klapetková