Přihlásit
logo_kadao logo_atom

Archiv výprav

VÁNOČNÍ VÝPRAVA ve Stříbrných Horách u Rýmařova

Datum:13.12 - 15.12.2019

VÁNOČKA BÝVÁ SLAVNOSTNÍ, VESELÁ ....a taky vše záleží na počasí a na tobě, jak se nachystáš! Co připravíš pro ostatní!

Budeme se muset trochu uskrovnit, kvůli místu, ale jistě si zase užijeme vánočního času a oddílových zvyků: písničky, dárečky, svíčky a taky třeba sníh....

určitě budeme spát na zemi, na postelích, prostě všude, protože chalupa není tak velká, ale je v báječném místě, nedaleko zajímavých turistických tras.

SRAZ:   v pátek 13.12. 15.50 u klubovny NÁVRAT:    v neděli 15.12.  14,30 ke klubovně  Jedeme vlakem 16,28 a v Bruntále máme objednán bus, do kterého přestoupíme. 

Nocleh:  Spát budeme ve vlastním spacáku na karimatce, VŠUDE TAM, kde se bude dát spát, neboť bývá zvykem, že nás jezdí hodně a chalupa nám bude malá!!

Program:   Hry a turnaje, kvízy, oheň venku, soutěže, velká družinovka , kostkoturnaj deskovky, bude se hodně zpívat apod.  Když napadne sníh, bude legranda na sněhu - vezmi igelitový pevný pytel. Zimní turistické zábavky (jednotlivců   a družin), projdeme se po okolí (les, louky..), taky oheň.  Společně zahrajeme a zazpíváme. Ozdobíme si oddílový stromek a třeba  budou i nějaké dárečky.

Tradičně MUSÍŠ MÍT S SEBOU: 

1 DÁREK PRO NĚKOHO VYLOSOVANÉHO (povinný, ne drahý) // Pokud chceš někomu dalšímu dárek dát, podepiš jej jeho jménem. // DRUŽINA by měla mít 1 dárek pro oddíl.//  CUKROVÍČKO V KRABIČCE (pokud již máte) +  ovoce, ořechy, arašídy, 3 svíčky v kelímku       

S sebou:  vybavení na vícedenní výpravu (veškeré), spacák, oblečení na spaní, ešus,„kuchyňský váček“-(příbor, otvírák na konzervy, jar v malé plastové lahvičce, malou solničku, kapesní nůž, malé prkýnko na krájení),  utěrku,  náhradní  oblečení, Lehké přezůvky do místnosti, hyg.potřeby, rukavice, hudební nástroj, hlouposti, plyšáky a  cennosti neber, pláštěnku, skvěle svítící baterku!!, průkazku zdrav.poj., peníze pro vlastní potřebu, POVINNÉ VYBAVENÍ /kpz, vazačku, šátek, nožík (není na hraní)/  drobnou hru, deník, vlastní léky, mobil jen na vlastní zodpovědnost.

Na sebe:  výbornou turistickou (nakrémujte si ji) obuv !!!, čepici, rukavice,  hudební nástroj, funkční oblečení /NE Jako medvěd/.  Oblečení nepodceň, může být fakt hnusně a zima a určitě strávíme podstatné části dne venku!!

Strava VYMYSLI SI PO SVÉM:    V pátek  - vlastní // v sobotu -  vše společné //  v neděli – snídaně, balíček 

                 Pokud chceš jet, musíš se zapsat na www.kadao.cz. a odevzdej Tomovi  (zatím předpokládanou cenu) 500,- Kč: (doprava vlakem a obj.busem , 2x nocleh,  strava – so,ne                    

Přihlásit se na výpravu:

Přihlášení:

1. Tomáš Volný
2. veverka
3. Lucie Habrlantová - -Přijedu v pátek večer s Veve
4. Vladan Prokeš
5. Zuzka Tamfalová
6. Evička K.
7. Anička K.
8. Sam
9. Ema
10. Matěj
11. Daniel Rod
12. Robin Rod
13. Eliška Stejskalová
14. Diviš
15. Radim
16. Meskafor
17. Lazy
18. Karolína Heinzová
19. Kryštof B.
20. Adam U.
21. Matěj Dubinský
22. Kačka
23. Eliška Jűstelová
24. Vendula Jűstelová
25. Pepina - Přijedu v pátek večer autem
26. Tomáš Chytrý
27. Vlk
28. Tygřík - dojedu v sobotu
29. TOM
30. Leňa
31. Miška Klapetková
32. Terisek 16
33. Kryštof Kunz
34. Jáchym
35. Amálka
36. Keliš
37. Robert
38. Kolo
39. Stella
40. Marcel
41. UFO
42. Medvěd
43. Vojta Tesař
44. Jezus - Patek, sobota

Neregistrováni: