Přihlásit
logo_kadao logo_atom

KUSALÍNO - brigáda na horské boudě

Datum:04.09 - 06.09.2020

Potřebujeme všechny velké pomocníky nad 15 let, kteří jsou ochotni přiložit ruku k dílu a po celý víkend makat! Snad jen večer, posedíme u ohně, zapíváme si a neco opečeme.

 

Poněkolikaté vyrazí naše parta na  brigádu do Vsetínských vrchů, pod vrchol Cáb na tomáckou chatu Kusalíno. Je možné, že bude potřeba pracovat na POlaně., uvidíme. Potřebuji znát přesný počet brigádníků, ideální počet je 10-15 Půjde o hodně aktivní práci v lese nebo na obnově a úklidu chalupy. Berte brigádu spíše jako pomoc ATOMu a KČT, než že si jedete vydělat. Za pátek- neděli bychom měli odpracovat cca 18 hodin.

Odjezd:  pátek cca 15.30 od klubovny

Příjezd:   v neděli do 18.00 ke klubovně

S sebou: vše na výpravu vč.spacáku, pracovní oděv a rukavice. Kytary, karty, deskovky, 1 svíčku, plavky nezapomeňte!!

Strava:  vlastní – kup si, co chceš na sobotu a neděli. Stravu za 150 Kč ti hradí oddíl – musíš odevzdat paragon, na kterém nesmí být žádný alkohol, káva (!) a musí být hrazen v hotovosti. Paragon na chatě odevzdáš a dostaneš peníze. 1x společné  budeme grilovat v pátek nebo sobotu (oddíl). Pokud si budeš chtít něco ohřát, již je na chatě elektřina a je zde varná konvice. Nakoupit si budeš moci cestou, neboť zastavíme ve Vsetíně a dáme si ½ hod. čas na nákup. Doprava auty řidičům hradí oddíl cesťák)O tomto víkendu bude zábava až na druhém místě, na prvním práce!! PŘESTO PŘIDEJ SE K NÁM, ROZŠIŘ NAŠE ŘADY!

Přihlásit se na výpravu:

Přezdívka:

Heslo:

přihlásit trvale na tomto počítači
Registrovat
Zapomenute heslo

Přihlásit bez registrace:

Jméno a příjmení:
Poznámka:
Tel:
Email:
Opiš:

*Prosíme o přihlašování s registrací.

Přihlašení:

1. TOM
2. Keliš
3. LP
4. Marcel
5. Šárka
6. Jezus