Přihlásit
logo_kadao logo_atom

Archiv výprav

STAVĚČKA TÁBORA

Datum:19.06 - 21.06.2020

Ahoj parto,

na poslední chvíli nás oslovil pronajímatel, abychom POMOHLI S VÝSTAVBOU TÁBORA.

Chtěl bych Vás, všechny starší i mladší vedoucí, požádat o pomoc. Vím, že je to na poslední chvíli, ale situace, která tady byla (a je) divná sama o sobě.

TÁBOR ALE BUDE!

Odjezd v pátek 19.6. 17:00

Dorazí k Vám email  od vešeho nejoblíbenějšího vedoucího, který vše bude organizovat a žádá Vás o účast neboť Weichtovic rodina musí zůstat o tomto víkendu doma (rodinné důvody)!!

Pojedeme auty, ale pokud bude alespoň 8 účastníků, můžeme objednat dodávku a jet všichni společně.

 

 

Od majitele základny jsme dostali toto:

1. Stavěčka je 19. -21.6.2020. Příjezd v pátek kdykoliv, ale asi kolem 17-18 hodiny. Konec v neděli - dle práce - počítáme cca kolem 16 hodiny.

2. Zajistíme společnou stravu, ať se nezdržujeme v práci různými pauzami. Sobota (snídaně, oběd, večeře), Neděle (snídaně oběd). Pití dovezeme vodu, ale než se natáhne voda z obce, tak jí asi nebude dost, taže si pitnou vodu nějakou vezměte, stejně tak i pivo apod.

3. Vezměte si nějaké pracovní pomůcky - rukavice, oblečení, apod. a také případně stany, či přístřešky na první noc. Budeme stavět hangár, ale možná ho bude potřeba pro materiál.

4. Zajistíme hlídání tábořiště do pátku 26.6.2020 - to by bylo ideální na páteční předání tábořiště. Pokud by to nešlo, tak předáme v sobotu 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

 

Přihlásit se na výpravu:

Přihlášení:

1. Jezus
2. Víťa
3. LP - jedu
4. Keliš
5. Stoki
6. Stopař
Neregistrováni:
7. Jana