Přihlásit
logo_kadao logo_atom

KRKONOŠE - putování po horách

Datum:25.09 - 28.09.2021

AHOJ PARTO, AHOJ KAMARÁDI,

V roce 2021 se snad vrátíme k normální činnosti našeho oddílu?! A k ní rozhodně patří turistika!! Vloni chtělo 30 členů vyrazit na přechod Malé Fatry, ale nemohli jsme na Slovensko. Protože nevíme, jaká překvapení nás ještě čekají, zůstaneme raději u nás doma a připravujeme na září čtyřdenní turistickou aktivitu:

 

PĚŠÍ PUŤÁK TOM KADAO  - 
KRKONOŠE

25. – 28. září 2021

Pro odhodlané, zdatné a vytrvalé kluky a holky a všechny vedoucí, případně velmi zdatné mladší (osobní domluva) - Využijeme úterní státního svátku Sv. Václava, bohužel musíme požádat o pondělní volno ve škole či práci a vyjedeme velmi brzy v sobotu ráno, případně hodně pozdě v pátek a přijedeme v úterý pozdě večer. Podrobnosti se dozvíte.

Vyrazíme vlakem a busem z Opavy do Harrachova, prohlédneme si zde skokanské můstky a jiné zajímavosti a pak odtud již vyjdeme údolím říčky Mumlavy pěšky směrem k Vosecké boudě, kde přespíme v noclehárně, podobně jako na všech chalupách KČT. Půjdeme ve vrcholových partiích Krkonoš. Navštívíme pramen Labe, mohylu Hanče a Vrbaty, projdeme snad i Labským dolem, mrkneme na Labský vodopád a spát budeme na Dvorské boudě. Přespíme a zkusíme vyjít na nejvyšší vrchol ČR Sněžku a další zajímavá místa a spát budeme v Pece pod Sněžkou, v chatě Marienka. V úterý dojdeme do Svobody nad Úpou, cestou vyjdeme k rozhledně na Černé hoře.

Organizace:

Ujdeme asi 50 km za 4 dny v kopcích a za každého počasí s vlastním báglem na zádech. Vše si neseš!!  Pojedeme vlakem bez doprovodného auta. Spát budeme ve třech horských chatách.

Sraz: v sobotu 25. září brzy ráno asi v 5,40 na Východním nádraží

Návrat: v úterý 28. září večer ve 19,45 sledujte si Regiojet

 

Nocleh: v nocležnách nebo pokojích. Karimatku nebudeš potřebovat, ale spacák možná ano, (stačí však tenký, spíme všichni pohromadě, bude určitě teplo i smrádek).

Strava:

Sobota – celý den vlastní

Neděle – úterý - večeře a snídaně, bude možné si koupit, ale cestou není žádný obchod a můžete si koupit pouze na chalupách (dražší).

První večer nebudeme domlouvat večeři, ale na Vosecké boudě bude možno si koupit večeři sám (většina stejně asi ponese své jídlo na první den). Určitě si přibal: ovoce, müssli tyčinky, libovolné svačiny, které máš rád!

S sebou: funkční oblečení, výbornou turistickou, pláštěnku, čepici, rukavice, lehké přezůvky do místnosti, hygienické potřeby, ručník, baterku - čelovku, drobnou hru, osobní lékárničku a léky, peníze pro vlastní potřebu, průkazku zdrav. poj., cestovní pas nebo občanský průkaz, jídlo (ideálně suché potraviny, müsli tyčinky, atd.) a pití, hodí se trekové hole. A zřejmě potvrzení o PCT testu, očkování nebo prodělání covid. Rozhodně přemýšlej, co si balíš a zda to musíš mít!? Čím méně, tím lehčí bágl. Vezmi s sebou funkční věci, ne těžké“hadry“!

Cena:  2 400 Kč.  V ceně  veškerá doprava (vlaky, busy), 3x ubytování (2x s polopenzí, 1x se snídaní). Úhradu pošli na oddílový účet  2500812207/2010 a nezapomeň do poznámky uvést:  Krkonoše a své jméno

Podpoříme z grantu A-TOM (MŠMT) a SMOpavy.

 

 

Přihlásit se na výpravu:

Přezdívka:

Heslo:

přihlásit trvale na tomto počítači
Registrovat
Zapomenute heslo

Přihlásit bez registrace:

Jméno a příjmení:
Poznámka:
Tel:
Email:
Opiš:

*Prosíme o přihlašování s registrací.

Přihlašení:

1. TOM
2. Kočka
3. Kolo
4. DiB
5. Tomáš Volný
6. Lucie Habrlantová
7. Julča Vlčková
8. Julie Budinská
9. Markét
10. Zuzka Tamfalová
11. Ema
12. Radim
13. Pepina
14. Vojta Tesař
15. TeTe
16. Kristýnka
17. Anča
18. Keliš
19. Marťa H.
20. Kača H.
21. Šampon
22. Miška Klapetková
23. Vlk
24. LP
25. Eliška Jűstelová
26. Bája
27. Diviš
28. Terisek


Neregistrováni:
29. Lucie H.
30. opice - Vocetková
31. Jana Grygerová
32. Lada Lachetová
33. Ivka W.
34. Robert Kaluža
35. Ričrd B.
36. Jája
37. Simona Pavlíčková - Pavlíčková