Přihlásit
logo_kadao logo_atom

Archiv výprav

ČUNDR NEJSTARŠÍCH aneb výprava pro správné borce a borkyně

Datum:11.06 - 12.06.2022

Ahoj, jako nejstarší by jsi měl vědět, kde končí tvé limity, a proto vyrazíme na těžko. Přespíme tam, kde odpadne "nejslabší", ale neboj, pomůžeme si. Jsme jedna parta a turistika je hlavně o tom si pomoct. Naším cílem bude bohem zapomenutá oblast Osoblažska, kde žít není zas tak jednoduché, zato turisticky velice atraktivní. Proto neváhej! Pořádně se sbal, ale NEBER ZBYTEČNOSTI!!! Jídlo a pití zbytečnost není, avšak s rozumem, poneseš to na zádech dva dny. Jelikož jsi nejstarší, tak zde již nebudu vypisovat, co si do batohu sbalit. To nechám to na tobě. Pokud bys přece jen potřeboval nápovědu, najdeš ji na tady na webu v záložce "ke stažení" - "znalosti" - "povinné vybavení". Pamatuj, že dobrá turistická obuv to je ZÁKLAD. Po cestě narazíme na nějaké hospody či obchody, nemusí byt otevřeny v neděli už tuplem. Počítej proto s jídlem na celou dobu (bobřík hladu je taky řešenílaugh)  Určitě musíš mít s sebou kartu zdrav.pojišťovny, hodí se osobní léky, vlastní lékarnička s náplastmi, kartičku k doložení věku ve vlaku. Určitě si vezmi jídlo a velké pití (budeš si moci dokoupit cestou.). Kromě spacáku a karimatky ještě přibal plachtu, ešus, dobré boty a lehké oblečení, drobnou hru, kapesní nůž, čelovku

V klubovně máme na půjčení plynové vařiče, určitě jich pár vezmeme. Nezapomeňte tedy navíc vodu na vaření. Hodit se mohou také věci k opečení na oheň. 

Připrav si jednu hru k ohni, jednu hru za pochodu cestou… vezmi si Desítku

Na dopravu se vybírá 100 ,-. 

Sraz: V sobutu 7:30 u klubovny. Pobereme společný materiál (sekery, autoplachty, popř. stany,....). Autoplachtu je lépe mít svou.

Návrat: Neděle cca 15:30, pokud půjde vše dle plánu. Pokud né, tak 17:30 wink. Sledujte web a vzkazy!

LP a  další vedoucí

 

 

Přihlásit se na výpravu:

Přihlášení:

1. Tadeáš Vítek
2. Matěj
3. Eliška Jűstelová
4. Vlk
5. LP
6. Miška Klapetková
7. TeTe
8. Jezus