Přihlásit
logo_kadao logo_atom

PUŤÁK - podzimky pěšourem ČESKÝM RÁJEM

Datum:26.10 - 30.10.2022

 26.-30.10.  Podzimní puťák ČESKÝM RÁJEM

Sraz: v STŘEDA 26.10.  ráno cca v 5, 30             

Návrat:  v NEDĚLI 30. 10. rozumně odpoledne, abych si mohli všichni nachystat věci do školy

PROGRAM:  

Středa 26. – příjezd do oblasti  Českého Ráje – první túra z Turnova Hruboskalsko  /  Čtvrtek 27. –  pěšárna ve skalách Drábské Světničky a hrad Kost //

Pátek 28.  – pěšárna Rovensko aTrosky //   Sobota 29. - pěšárna  Prachovskými skalami  //  Neděle 30. -  odjezd domů z Jičína 

Kromě turistického programu a hromadu kilometrů ve skalách a nádherném okolí, zkusíme snad i trochu lezení, především však budeme plnit oddílovou Desítku, budeme sportovat, zpívat, tábořit, opékat. Navštívíme hrady a zříceniny, všelijaké zajímavosti v okolí.

PŘEDNOST majÍ STARŠÍ ČLENOVÉ. 

STRAVA:  Celou středu vlastní. Od čtvrteční snídaně až do neděle strava společná.  Vezměte si však rozpustné polévky, čokoládky apod. Jídlo budeme kupovat tak, aby večer mohla být teplá večeře, možná bude i v nějaké hospůdce. Tradičně bude přes den balíček.

ORGANIZACE  a POKYNY NA CESTU:  

Velké batohy pojedou dodávkou a budou na jiném místě!!! Hned z vlaku jdeme trasu a k ubytování se dostaneme až večer.  Věci do vlaku na cestu s sebou si sbal do malého batohu (malého, ne prťavého). Na cestu se obleč a obuj tak, abys mohl být celý den „na cestě – pojedeš už v turistickém a v nějakém oddílové tričku nebo již puťáckém triku!! 

Do batůžku:  jídlo na celý den a nápoj(1,5l) // pláštěnku // peníze pro sebe // drobnou hru (čtení) //   papírové kapesníky //  KPZ, mikrotenový sáček, lžičku, kapesní nožík // u sebe bys měl mít nějakou průkazku k doložení věku // turistické oblečení (ideálně více tenkých vrstev  (triko, funkční mikinu a bundu).  

Z výběru peněz   AŽ BUDEME ZNÁT VŠECHNY POŽADAVKY  Kč se hradí: 4x ubytování + energie, veškerá doprava, strava (čt - ne), různé vstupy, tričko,  přeprava báglů – autem (komerčně zapůjčená dodávka), celková organizace.  CCA DO 2500 kČ     

Z vlastních peněz si hradíš: plavecké bazény, kina, případně další zajímavosti + osobní výdaje (cca 3OO Kč)

S SEBOU:   VYBAVENÍ SI DOBŘE NACHYSTEJ PODLE SEZNAMUTUČNĚ VYTIŠTĚNÉ JE POVINNÉ NA KAŽDOU VÍCEDENNÍ VÝPRAVU. RODIČE DOHLÉDNĚTE NA SBALENÍ, ale BALTE SPOLEČNĚ S DĚTMI, ABY VĚDĚLI, CO MAJÍ S SEBOU!!

spacák, karimatkuoblečení na noc (pohodlné oblečení, ne však pyžamo)// náhradní oblečení, výbornou turistickou obuv! // ešus, „kuchyňský váček-(příbor, otvírák na konzervy, jar v malé plastové lahvičce, malou solničku, kapesní nůž, malé prkýnko na krájení), utěrku // pláštěnku, kšiltovku (nebo zimní čepici), šátek, rukavice,  // lehké přezůvky do místnostisportovní obuv do tělocvičny // hyg. potřeby (zubní kartáček, pastu, náplast s polštářkem, papírové kapesníky, mýdlo, mikrotenové sáčky atd.) , ručník a plavky // baterku // drobnou hrudeník + ps.potřeby, hudební nástroj, úplná KPZvazačkupeníze pro vlastní potřebu, průkazku zdrav.poj.,CESTOVNÍ PAS (nějakou průkazku k doložení věku i s fotkou) // hodí se hole // malý vařič (pokud máš), termosku // osobní lékárničku (vlastní léky, náplasti, kinedrily, krém na opruzeniny ad) // Jídlo a nápoj na cestu a celou sobotu // mobil, MP3, foťáky - vše na vlastní zodpovědnost!!  Malý batůžek budeš potřebovat i po dobu putování.  

NEZAPOMEŇ SE PŘIHLÁSIT NEJPOZDĚJI DO 16.10., po tomto datu už nedostaneš puťácké tričko! Při zapsání svého jména u akce, napiš do poznámky také velikost svého trička. Platbu posílejte na oddílový účet, nenoste peníze hotově!!

 

Přihlásit se na výpravu:

Přezdívka:

Heslo:

přihlásit trvale na tomto počítači
Registrovat
Zapomenute heslo

Přihlásit bez registrace:

Jméno a příjmení:
Poznámka:
Tel:
Email:
Opiš:

*Prosíme o přihlašování s registrací.

Přihlašení:

1. Tomáš Volný
2. Matěj
3. Markéta Heinzová - s Maxem a Samem
4. Noemi
5. Robert - L
6. Vinc
7. Ema
8. Lucie Habrlantová
9. Zuzka Tamfalová
10. Jája
11. Tadeáš Koráb
12. Kolo
13. Kačka
14. Adam Urbánek - M
15. Vlk - M
16. Tonda Kološ
17. Vojta Kološ
18. Aňa Kološová
19. Vojta Tesař
20. Lucinka
21. Aduš
22. Kájka
23. Karolína Heinzová - XS
24. Anička Heinzová - XS
25. Kryštof B. - S
Neregistrováni:
26. Odeta Paterova
27. Stella - Zajícová