Přihlásit
logo_kadao logo_atom

Vzkazy

Přezdívka:
Opiš: plus dva
Vzkaz:

smile smile smile smile smile smile smile smile smile smile smile smile smile smile smile
Strana:1 z 526Další

Karolína Heinzová 09.06.2026 (10:41)

Ahoj nováčci, na zítřejší schůzce se připojíme ke zbytku oddílu. Bude to skvělá příležitost, poznat se více i s ostatními členy. Budeme se na vás těšit! smile


Anežka Hodná 07.06.2026 (18:40)

Ahoj platí schůzka v Sadech i pro nováčky?


Julinka 02.06.2026 (21:15)

Ahoj, já dojdu na schůzku později, až po 17. hodině.


Mates 02.06.2026 (21:13)

Čuuus takže budeme v klubovně vemte si přezuvky at vám není zima a poviné vybavení
tešíme je na vás smile smile


Eliška St 02.06.2026 (18:16)

Ahoj nováčci,
za celoroční dřinu a splněný Kadar si uděláme zaslouženou oslavu. Můžete se těšit na piknik! Proto si ve středu vemte s sebou různé dobroty. Bohužel má pršet, a tak se náš piknik uskuteční v klubovně.
Těšíme se na vás smile


Mates 02.06.2026 (16:56)

aohojte mladší kvůli nepřízně počasí musime upravit program proto sledujte vzkazy do večera se obeví upřesnení smile


Teodor Pavlík 01.06.2026 (14:00)

Ahoj, ve středu na schůzku nepříjdu. Teo


Mates 01.06.2026 (10:40)

Zdarec mladší ve středu se sejdeme u klubovny ale, budeme venku takže se oblečte podle počasí.
Vemte si běhací boty a povinné vybavení.
Těšíme se na vás smile


Tygřík 31.05.2026 (22:35)

Milí rodiče, někteří z Vás ještě nezaplatili za Kadar, prosíme o kontrolu a zároveň o to, abyste peníze na účet posílali před výpravou. Děkujeme.


TOM 31.05.2026 (22:04)

Nevím, jestli bude den pro rodiče na táboře, ale
vím, že na webu jsou přidány fotky z Kadaru v Jakartovicích. Blahopřeji všem klukům a holkám, kteří šli do závodu naplno, doběhli a zasloužili se tak o prima oddílový víkend. Všem vedoucím díky za všechny kontroly, Marcelovi za skvělé jídlo a především Méďovi, Monči a Markétě za všechnu tu přípravu a všem vedoucím nováčků za celý rok. Nováčkům blahopřejeme a věříme, že oddílové tričko ponosí mnoho let.
Takovým suprovým oddílovým víkendům ZDAR.

Nezapomeňte se přihlásit na oddílový čundr "na těžko" a pokud chcete ještě na tábor nebo vaši kámoši, pak umíme vzít ještě pár človíčků.
smile smile