Přihlásit
logo_kadao logo_atom

Archiv výprav

17.06 Značení modré turistické trasy z Děhylova do Strahovic
16.06 Trénink na kanále
13.06 Družinová schůzka i nováčci - ZRUŠENO
03.06 LAGORI CUP v Ostravě
02.06 HLUČÍNský PASÁK - turnaj v softbalu pro malé i velké
30.05 Schůzka na ZŠ Englišova
26.05 - 27.05 KADAR a NOVÁČKOVSKÁ ZKOUŠKA
23.05 Schůzka na ZŠ Englišova
19.05 - 20.05 OSLAVA 40. let Staré osady
11.05 Workshop- DEN MATEK
10.05 Brigáda v klubovně
04.05 - 08.05 VODÁCKÁ PRO NEJSTARŠÍ
02.05 Družinová schůzka Orlíků na koních (sraz 15:50)
27.04 - 01.05 HRONOV, DĚDOV, TEPLICE aneb spolu pěšky, na vodě, je nám dobře velice
25.04 ODDÍLOVÁ KULIČKIÁDA 25.4. v 16.00 aneb turnaj o ceny
20.04 Táborová schůze vedoucích
18.04 Brouzdalská družinová schůzka
14.04 VÝPRAVA ZA ÚKOLY HOŘCOVÉ VÝZVY - POJEĎ S NÁMI DO ZOO
07.04 MORAVICE - zahájení vodácké sezóny
23.03 - 25.03 VELIKONOČNÍ KULINÁŘSKÁ VÝPRAVA na Severní Hvězdě v údolí Bystřice
20.03 Turnaj v Lakrose
18.03 PLAVÁNÍ A ESKYMOVÁNÍ v opavském bazénu
11.03 PLAVÁNÍ A ESKYMOVÁNÍ v opavském bazénu
03.03 - 09.03 LYŽOVAČKA V RAKOUSKU aneb prázdniny v Ötztalu, na Küthai, v Söldenu a Hochgurglu
28.02 Bobanská schůzka na bowlingu
25.02 PLAVÁNÍ A ESKYMOVÁNÍ
24.02 - 25.02 VÝPRAVA PRO VÍTĚZE
24.02 DRUŽINOVÁ VÝPRAVA NOVÁČKŮ - Na den Eskymákem
24.02 Bobani vs Orlíci
17.02 NA SKIALPECH NA PRADĚD - vedoucí a starší od 8.třídy
16.02 WORKSHOP PLETENÍ NÁRAMKŮ
11.02 BRUSLENÍ A HOKEJ
09.02 Deskovky+ turnaj v dámě
28.01 Běžky pro starší
27.01 DRUŽINOVÁ VÝPRAVA NOVÁČKŮ
26.01 - 27.01 TURNAJ V RINGU a DESKOHRÁTKY ve Valašském Meziříčí
23.01 TURNAJ V RINGU v tělocvičně
21.01 BRUSLENÍ A HOKEJ
20.01 UZLAŘSKÁ REGATA 2018 OSTRAVA aneb Mistrovství ČR v uzlování
18.01 WORKSHOP VÝROBY MÝDEL
13.01 - 14.01 50.SRAZ TURISTICKÝCH ODDÍLŮ V OSTRAVICI
10.01 - 14.01 LYŽOVAČKA a SKIALPY - HINTERSTODER
07.01 SCHŮZKA VEDOUCÍCH
03.01 1.schůzka v roce 2018 - DRUŽINOVÁ
30.12 - 02.01 SILVESTR 2018 vedoucích a instruktorů
29.12 BRUSLENÍ A HOKEJ na opavském zimáku
28.12 LEZENÍ NA HOROLEZECKÉ STĚNĚ
27.12 PLAVÁNÍ A ESKYMOVÁNÍ - Z R U Š E N O
26.12 BRUSLENÍ A HOKEJ na opavském zimáku
23.12 BRUSLENÍ A HOKEJ na opavském zimáku
21.12 Workshop s Ančou - vyrábění bambulí
19.12 Vánoční turnaj v ringu/přehazované
15.12 - 17.12 Vánoční Brno pro vedoucí
08.12 - 10.12 Vánoční PEVNOST aneb ODDÍLOVÉ VÁNOCE
24.11 - 26.11 Školení zdravotníků 2.víkend
24.11 Workshop
16.11 - 19.11 BUČOVICE aneb Za posledním puchýřem
08.11 Oddílová schůzka na Ptačím vrchu (neplatí pro nováčky)
03.11 - 05.11 ŠKOLENÍ ZDRAVOTNÍKŮ 1.víkend
30.10 - 31.10 Tělocvična
26.10 - 29.10 PODZIMNÍ PUŤÁK VYSOČINOU - ŽĎÁRSKÉ VRCHY především
24.10 Tělocvična
20.10 Deskovky s LPem
17.10 Tělocvična
14.10 - 15.10 Komárovská 50 - jen pro zvané sportovce
13.10 Deskovky a turnaj v piškvorkách
09.10 Tělocvična
07.10 - 08.10 SRAZ TURISTICKÝCH ODDÍLŮ U BÍTOVSKÉHO MLÝNA
28.09 - 01.10 VYSOKÉ TATRY
16.09 - 17.09 SPORTOVNÍ TURISTICKÁ VÝPRAVA - MELEČEK - Zrušeno
11.09 - 14.09 SBÍRKA PRO SVĚTLUŠKU aneb staň se světluškou
08.09 - 10.09 BRIGÁDA NA KUSALÍNU - Vsetínské vrchy
06.09 1. letošní schůzka
03.09 SCHŮZKA VEDOUCÍCH
25.08 Úklid klubovny
27.07 - 06.08 RAKOUSKO a SLOVINSKO  aneb ALPY  S ODDÍLEM  2017
01.07 - 15.07 Letní stanový tábor - přihlašování vedoucích
01.07 - 15.07 LETNÍ STANOVÝ TÁBOR 2017
24.06 - 25.06 Pomoc se stavbou tábora - pro vedoucí
21.06 POSLEDNÍ ODDÍLOVÁ SCHŮZKA před táborem - VODÁCKÁ
10.06 - 11.06 ODDÍLOVÉ TÁBOŘENÍ a ZNAČENÍ MODRÉ V ÚDOLÍ BUDIŠOVKY
04.06 Lagori cup v Ostravě (náhradní termín)
03.06 Softball - Hlučínský pasák
27.05 - 28.05 Kadar a Nováčkovská zkouška - ODDÍLOVÁ SLAVNOST
24.05 STŘEDEČNÍ SCHŮZKA 24.5. na hřišti ZŠ Englišova
20.05 Oslava 20. výročí TOM Zálesák- ZRUŠENO!!!
05.05 - 08.05 TURISTICKÁ VÝPRAVA DO CAKLE PRO CÁKLÉ
28.04 - 01.05 VODÁCKÁ AKCE pro všechny starší
23.04 Lagori Cup v Ostravě
21.04 1. táborová schůze vedoucích
19.04 Středeční LAGORI na hřišti ZŠ Englišova - ZRUŠENO !!!
08.04 - 09.04 VÝŠLAP PŘES IVANČENU NA LYSOU HORU
01.04 OSTRAVICE - vodácká akce
31.03 Deskovky
17.03 - 19.03 PRVNÍ JARNÍ VÝPRAVA - HÁJENKA U KOPŘIVNICE
10.03 TURNAJ VE STIGAHOKEJI
01.03 DESKOVKY A WORKSHOP o jarních prázdninách
17.02 - 19.02 ZIMNÍ VÝPRAVA DO POCHNĚ - běžky, táboření na sněhu a biatlónek
10.02 Schůze vedoucích
31.01 Tělocvična - florbal, ringo, vybíjená a další hry a sporty....
27.01 - 28.01 ZLATÉ TRENKY aneb TURNAJ V RINGU a DESKOHRANÍ ve Vrtuli
24.01 Tělocvična - florbal, ringo, vybíjená a další hry a sporty....
14.01 UZLAŘSKÁ REGATA  2017 v OSTRAVĚ
07.01 ZIMNÍ SRAZ ODDÍLŮ TOM v OSTRAVICI
06.01 Tvoření KRONIKY + páteční DESKOVKY
30.12 - 01.01 Silvestr vedoucích
29.12 TĚLOCVIČNA - turnaj florbal, starší volejbal
28.12 PLAVÁNÍ a ESKYMOVÁNÍ
27.12 LEZENÍ na stěně
26.12 BRUSLENÍ a hokej
23.12 BRUSLENÍ a hokej
20.12 Úterní tělocvična
17.12 Vánočka pro rodiče
16.12 - 18.12 VÁNOCE na Pevnosti ve Vrších
13.12 Úterní tělocvična - turnaj v ringu
06.12 Úterní tělocvična
02.12 - 04.12 Mikulášská v Kaménce
29.11 Úterní tělocvična - turnaj v RINGU!!!!
22.11 Úterní tělocvična
17.11 - 20.11 Za Posledním puchýřem do Lazní Bělohrad
15.11 Úterní tělocvična
14.11 - 20.11 NEJSEM VÝPRAVA - JSEM POVINNÝ PODPIS A VELIKOST
08.11 Úterní tělocvična
26.10 - 30.10 PODZIMNÍ PUŤÁK MORAVSKÝM KRASEM
24.10 - 26.10 OUTDOOROVÉ FILMY v Opavě aneb pojďme spolu do kina
18.10 Tělocvična - turnaj ve SLEPÉ PŘEHAZOVANÉ!
14.10 Deskovky s LPem
11.10 TĚLOCVIČNA
05.10 - 09.10 Setkání s ÖTK v Opavě a MSK
04.10 Tělocvična - poprvé
01.10 - 02.10 Sraz tomíků na Bítovském mlýně
28.09 Na kolech ke katamaránu na Slezské Hartě
18.09 Splutí Moravice
17.09 Oddílová CYKLOSLAVNOSTNÍ výprava
16.09 Deskovky s LPem a Stopařem.
16.09 Sčítání Světlušky
12.09 - 15.09 SVĚTLUŠKA - Sbírka pro Světlušku. Přidej se k nám!!
11.09 Schůzka vedoucích
09.09 Netradiční deskovky v obecním domě
07.09 1.oddílová schůzka v oddílovém roce 2016-2017
19.08 - 28.08 BANÁT - pěší putování po českých vesnicích v Rumunsku - pojeď s námi!!
17.08 Stavění a kontrola oddílových stanů
06.08 Oddílová SLAVNOSTNÍ výprava
22.07 - 06.08 LETNÍ OUTDOOR 2016 - RAKOUSKO, ITÁLIE, ŠVÝCARSKO, NĚMECKO
02.07 - 16.07 TAJEMSTVÍ RUDÉHO MUŽE - letní stanový tábor 2016 na Slovensku v Bobrovecké dolině
01.07 - 16.07 Letní stanový tábor - přihlašování pro vedoucí a instruktory
21.06 Workshop pro všechny k přípravě na tábor
18.06 - 19.06 Brouzdalská družinová All inclusive výprava
17.06 Táborová schůzka vedoucích
08.06 Schůzka pro nováčky na lodích
05.06 ZNAČKAŘSKÁ - přidej se k obnově značení!!
04.06 Hlučínský pasák - softbalový turnaj oddílů
01.06 Pozdější konec schuzky - tréning softballu na Englišové
28.05 - 29.05 KADAR a ZKOUŠKA NOVÁČKŮ - Vršovice
13.05 - 15.05 ŽELEZNÝ TOMÍK 2016 aneb POJEĎ S NÁMI DO LITOMĚŘIC
11.05 TRÉNINK NA LODÍCH a Mini KADAR pro nováčky
08.05 Táborová schůzka vedoucích
07.05 DIVOKÁ ORLICE - pojeď s námi na vodu!!
29.04 - 01.05 VODÁCKÝ VÍKEND aneb BELÁ volá (kde bude voda?)
29.04 DESKOVKY S LP
24.04 Lagori Cup v Ostravě
23.04 KADAO Man & Girl
17.04 Trénink na kanále
16.04 Halové mistrovství ČR ve hře Mölkky v Opavě
10.04 MORAVICE - přeloženo ze soboty
09.04 VODÁCKÁ - splutí Moravice
01.04 - 03.04 Aprílová výprava na PEVNOST pro všechny amatérské trempy a filmaře
25.03 - 27.03 Velikonoce v Uherském Hradišti
24.03 Velikonoční workshop
19.03 - 20.03 VÝPRAVA DO STŘÍBRNÝCH HOR aneb POJEĎ S NÁMI NA REŠOVSKÉ VODOPÁDY
11.03 - 13.03 Lyžování v Rakousku pro nejstarší - oblast Lungo, Mautendorf
04.03 Páteční deskovky a turnaj v PIŠQVORKÁCH
26.02 - 28.02 DESKOVKY ve Vrtuli, RINGO aneb o Zlaté trenky a VYZVĚDAČI ve Valmezu
23.02 Turnaj v Ringu
17.02 WORKSHOP(Y) s Ančou ve STŘEDU!!!! 17.2.
13.02 - 19.02 LYŽOVAČKA - jarní prázdniny
12.02 - 14.02 Mezinárodní sraz turistů v Miedzygórze
06.02 - 07.02 Zimní výprava pro starší
06.02 Jednodenní výprava pro všechny MLADŠÍ a NOVÁČKY: PO STOPÁCH SNĚŽNÉHO MUŽE
30.01 BĚŽKY aneb jednodenka na horách
17.01 Schůze vedoucích
16.01 UZLAŘSKÁ REGATA
15.01 DESKOVKY A ODDÍLOVÝ TURNAJ VE STIGAHOKEJI O PUTOVNÍ POHÁR
09.01 - 10.01 OSTRAVICE - tradiční sraz TOM pod Lysou Horou
30.12 - 02.01 SILVESTR VEDOUCÍCH
29.12 Lezení na umělé stěně
29.12 BRUSLENÍ A HOKEJ
28.12 Bazén - plavání a eskymování
23.12 BRUSLENÍ A HOKEJ
18.12 - 20.12 Vánoční Brno - pro vedoucí
18.12 Deskovky s LP + turnaj v LIGRETU
16.12 Trdelnická schůzka
11.12 - 13.12 VÁNOCE V KAMÉNCE
06.12 ESKYMOVÁNÍ V krnovském bazénu
04.12 OUTDOOR OHLÉDNUTÍ
28.11 ŠIFROVAČKA
27.11 Deskovky se Stopařem
24.11 TĚLOCVIČNA
22.11 ESKYMOVÁNÍ v krnovském bazénu
21.11 70 let BVÚ - Galavečer + koncert Hop Trop
13.11 - 15.11 Za posledním puchýřem aneb pojeď do ZNOJMA
10.11 - 13.11 FESTIVAL OUTDOOROVÝCH FILMŮ V OPAVĚ
07.11 Drakiáda
28.10 - 01.11 Podzimní puťák do Českého Ráje
23.10 Deskovky se Stopařem - summoner wars
20.10 TĚLOCVIČNA
17.10 VÝPRAVA NA ŠELENBURK PRO VŠECHNY I NOVÁČKY aneb POMOZ NÁM PORAZIT ZLÉHO BOYARDA
16.10 - 18.10 Jedenadvacítka
03.10 - 04.10 Sraz oddílů u Bítovského mlýna
24.09 - 28.09 VELKÁ VÝPRAVA DO TREBIŠOVA na Mezinárodní olympiádu TOM
19.09 Moravice - ZRUŠENO
18.09 Deskovky s LP - turnaj DOMINIO
07.09 - 11.09 SBÍRKA PRO SVĚTLUŠKU aneb staň se světluškou
03.09 - 06.09 KUSALÍNO - brigáda starších
02.09 SCHŮZKA VEDOUCÍCH - první, úvodní
30.08 Předškolní ALBI turnaj v Mölkky
24.08 Úklid klubovny
15.08 - 23.08 Cyklopuťák Krušnými horami
24.07 - 08.08 LETNÍ OUTDOOR JIŽNÍ EVROPOU 2015 aneb Chorvatskem, Bosnou, Slovinskem, Itálií a Rakouskem
28.06 - 11.07 STANOVÝ TÁBOR na Bílém potoce - KLENOTY VLÁDCŮ TREBORIE
27.06 - 11.07 Stanový tábor - přihlašování pro vedoucí
21.06 Lezení na skalách - nekoná se!
21.06 SCHŮZKA VEDOUCÍCH - TÁBOROVÁ
20.06 Hlučínský pasák - softbal.turnaj oddílů
17.06 Softballový trénink pro Orliky
13.06 - 14.06 Družinová výprava Orlíků
10.06 Oddílovka na hřišti ZŠ Englišova - od 16,10
06.06 - 07.06 Brouzdalská družinová výprava
06.06 - 07.06 Bobanská družinová výprava
31.05 ZNAČENÍ ŽLUTÉ z Opavy do Jakubčovic
30.05 KATAMARÁN QuaCZKA - půjde na vodu
27.05 Poslední badatelský úkol
23.05 VEČERNÍČEK 50.LET
17.05 1. TÁBOROVÁ SCHŮZKA VEDOUCÍCH
08.05 - 10.05 ŽELEZNÝ TOMÍK - Litoměřice
01.05 - 03.05 VODÁCKÝ VÍKEND
26.04 Lagori Cup v Ostravě
25.04 Splutí Opavy nebo alespoň trénink na ŽELTOMa
24.04 Deskovky s LP
17.04 - 19.04 KADAR a ZKOUŠKA NOVÁČKŮ na Pevnosti ve Vrších (BVÚ)
12.04 MORAVICE - splutí milované řeky
02.04 - 06.04 Outdoorové velikonoce např.ve Žďárských vrších
29.03 Splutí Odry - NEBUDEME POŘÁDAT - NENÍ VODA
28.03 - 29.03 Družinová výprava Orlíků
20.03 - 22.03 Výprava do Pochně u Vrbna
13.03 Deskovky se Šampónem
07.03 XVII. Festival Harryho Moučky
06.03 Zkouška na Festival Harryho Moučky
28.02 "zkouška kapely" Festival Harryho Moučky
28.02 Pojeď na hory aneb huráá na Praděd
27.02 Deskovky s Aničkou + VELKÝ TURNAJ V PEXESU!
21.02 Únorová výprava nováčků (a mladších) za zvířaty
20.02 - 21.02 Výprava za Zlatými trenkami
17.02 Tělocvična - trénink RINGO
15.02 Schůzka vedoucích - pravidelná a táborová
07.02 - 13.02 LYŽOVÁNÍ V ITÁLII
30.01 HURÁÁ NA BĚŽKY
23.01 DESKOVKY
17.01 UZLAŘSKÁ REGATA 2015
14.01 ODDÍLOVKA - program, regatka, poukázky
13.01 Uzlařský trénink
10.01 - 11.01 ZIMNÍ SRAZ V OSTRAVICI 2015
03.01 LED - bruslení a hokej ZMĚNA TERMÍNU
31.12 - 02.01 Silvestr vedoucích
30.12 STIGA HOKEJ TURNAJ a DESKOVKY
30.12 LED - bruslení a hokej
29.12 BAZÉN - plavání, eskymování
28.12 TĚLOCVIČNA - florbal
27.12 Lezení na stěně
23.12 LED - bruslení a hokej
12.12 - 14.12 VÁNOČKA - Kaménka
30.11 Drakiáda pro nováčky (nebo mladší)
29.11 Brouzdalská družinovka
29.11 Družinová výprava Bobanů
29.11 Družinová výprava Orlíků
21.11 PEČENÍ A ZDOBENÍ PERNÍKŮ - od 16:00
21.11 VZPOMÍNKOVÁ PRO ÚČASTNÍKY PYRENEJÍ
16.11 Výprava OKOLÍM OPAVY pro nováčky a mladší do 5.třídy
15.11 - 17.11 VÝPRAVA NA POLANU pro starší od 6.třídy
11.11 - 13.11 FESTIVAL OUTDOOROVÝCH FILMŮ
07.11 VYZVĚDAČI - tradiční městská bojovka
06.11 PŘÍBĚHY BEZPRÁVÍ - MĚSÍC FILMU NA ŠKOLÁCH
04.11 Tělocvična - pravidelné sportování
02.11 Schůzka vedoucích - pravidelná
01.11 SLEZSKÁ HARTA aneb QAZCKA musí na zimu z vody ven
25.10 - 29.10 Podzimní pěšopuťák - Kralický Sněžník a Rychlebské hory
21.10 Tělocvična - pravidelné sportování
11.10 - 12.10 Oddílové 30.narozeniny - výprava (pro stávající členy oddílu)
11.10 - 12.10 Oddílové 30. narozeniny (pro oddílové kamarády a bývalé členy)
07.10 Tělocvična
04.10 - 05.10 Hamerák - vodácká akce pro zkušenější
03.10 DESKOVKY v klubovně
27.09 - 28.09 SRAZ TÁBOŘÍCÍCH ODDÍLŮ - Bítov
20.09 MORAVICE - zamykání řeky
14.09 Schůzka vedoucích v klubovně
03.09 První oddílovka ve šk.roce 2014/2015
03.09 DESKOVKY v klubovně
16.06 - 16.06 Družinová výprava Bobanů