Přihlásit
logo_kadao logo_atom

LYŽOVÁNÍ V RAKOUSKU - JARNÍ PRÁZDNINY 2019

Datum:09.03 - 15.03.2019

....  ABYSTE MOHLI PLÁNOVÁT, CHYSTÁME TRADIČNÍ LYŽOVAČKY PRO VŠECHNY RODINY - RODIČE, KLUKY, HOLKY, PŘÁTELÉ ODDÍLU... ... OPĚT VYPRAVÍME (už 15 let) AUTOBUS ZA SKVĚLOU LYŽOVAČKOU ....

ZJIŠŤUJEME ZÁJEM - ZAPIŠTE SE DO 30.11., JAKMILE BUDE PŘIHLÁŠENO MIN.30 ÚČASTNÍKŮ, ZAŠLETE ZÁLOHU DO 4.12. 2018  MIN. 2500 Kč, DOPLATEK nejpozději DO  28.2.2019  NA ÚČET:  2500812207/2010. V případě, že se bus nenaplní, akci zrušíme!

V ROCE 2019 MÁME DVĚ NABÍDKY, KTERÉ PRÁVĚ LADÍME:________________________________________________________________________________________________________________________

1. Varianta oblast Zell ama See 9. - 15.3. 2019 (5 nocí) -  ledovec KAPRUN, ZELL AM SEE, údolí GASTEIN (Dorfgastein Bad Gastein), případně ještě HOLERSBACH (oblast Kitzbühel), SAALBACH-HINTERGLEMM, do 4 km od ubytování termální lázně Tauern Spa v Kaprunu nebo bazén v Zell am See.

2. Varianta Stubaital 10.3.2019 – 14.3.2019 (4 noci) STUBAI, SLICK 2000, přilehlá střediska Insbrucku AXAMER LIZUM, a možná taky Kühtai

Kterou varianta vyhraje, upřesníme, právě ladíme vyjednáváme ceny!! Obě varianty obsahují ledovec a střediska s cca výškou kolem 2000 m.n.m., tedy snad jistotou sněhu. Vzpomeňte luxusní podmínky vloni o týden dříve!

_________________________________________________________________________________________________________________________________________

ODJEZD a NÁVRAT:    v sobotu v 9.3. 6.00  hod. z nákladního parkoviště u TESCA (za čerpací stanicí). Návrat v pátek 15.3. po čtvrteční lyžovačce odhad cca v 5.00 ráno

UBYTOVÁNÍ:      

1.)   V údolí asi 2 km od centra Zell am SeeSchüttdorf - v jednoduchém, ale velmi pěkném a slušně vybaveném, penzionu polských majitelů, 1,5 km od lanovky střediska Zel lam See. Ubytování ve 2 - 4 lůžkových pokojích s koupelnou, WC, TV.  K dispozici budeme mít společenskou místnost, ovšem za předpokladu, že nás bude dost, alespoň 30.  

2.)    V  penzionu   v údolí Stubai. Neustift-Ranalt -  Kompletní rezervace celého objektu – exkluzivně pro Kadao (cca 40 osob), Pokoje různých kategorií + 3 apartmány (některé s vlastním sociálním zařízením, jiné se sociálním zařízením na chodbě, u apartmánů také kuchyňka)

STRAVA:       polopenze - snídaně formou švédských stolů, večeře. Začínáme večeří!

SKIAREÁLY a LYŽAŘSKÉ MOŽNOSTI:      Pětidenní velmi lyžování, bus nás bude dopravovat do středisek.

SKIPASY:   jakmile poskládáme program a střediska dle sněhových podmínek, dáme vědět. Počítejte však, že celodenní skipas pro dospělého cca 50 E.

 V BUSE:     V buse povezeme pro společnou potřebu: standartně vybavenou lékárničku (léky od bolesti, obvazy, náplast atd.), kytaru, brousky na lyže, sjezdové vosky, deskové hry a karty, filmy do busu. Máte-li nějaký prima film do busu, vezměte s sebou, nejlépe na DVD nebo USB.

S SEBOU – DOPORUČENÍ:      přezůvky, lyžařské a sluneční brýle, opalovací krém, krém na rty, lyžařská přilba, chcete-li  navštívit bazén, přibalte plavky, sportovní oblečení přizpůsobte alpským podmínkám, počítejte se změnami teplot, volte raději více tenčích vrstev oblečení, Lyžovat budeme v nadmoř.  výškách i více než 3000 m.n.m. Se zavazadly „nevyšilujte“ a zvažte, co je potřeba a co ne. (na hotel i do autobusu). Každý by měl  mít 1 velké a 1 příruční zavazadlo + lyžařské boty v obalu a lyže (snowboard) ve vaku.  Máte-li zajímavý film do autobusu, vezměte s sebou: formát avi., ideálně však DVD. Je vítána jakákoli zábava pro společnost na večer!! Sochy budou!!

ÚHRADY:     ZÁLOHA DO 30.11. 2018  MIN. 2500 Kč, DOPLATEK nejpozději DO  28.2.2019  NA ÚČET:  2500812207/2010

cca 7800 - 8400 Kč (upřesníme!!)   dospělý i mládež      V ceně: doprava (tam/zpět, v místě do oblastí), 5 noclehů, 5 polopenzí, tradiční překvapení, organizace.

Cena nezahrnuje5 denní skipas, pojištění, místní pobytovou taxu  (tzv.vzdušné- cca 2,8 E/den)

NEZAPOMEŇTE:  MÍT U SEBE PLATNÝ CESTOVNÍ DOKLAD, POJIŠTĚNÍ A SOUČASNĚ MĚJTE U SEBE TEL.ČÍSLA NA SVOU POJIŠŤOVNU!! 

                                  Ahoj na horách , Adam, Tom a TeTe W.                             

P.S.S: Mladší dobří lyžaři mohou pouze s rodiči, o starší skvělé lyžaře (od 6.třídy) se starají vedoucí.

Přihlásit se na výpravu:

Přezdívka:

Heslo:

přihlásit trvale na tomto počítači
Registrovat
Zapomenute heslo

Přihlásit bez registrace:

Jméno a příjmení:
Poznámka:
Tel:
Email:
Opiš:

*Prosíme o přihlašování s registrací.

Přihlašení:

1. TOM
2. DiB
3. TeTe
4. Jura - Preferujeme delší variantu, lhostejno kde
Neregistrováni:
5. Ivka W.
6. Milan Richtár
7. Radana Maráková - přes Ríša Š.
8. Petra Vilášková - přes Ríša Š.
9. Dáša Stoklasová
10. Vláďa Vavrečka
11. Saša Vavrečková
12. Ivana Lubojacká