Přihlásit
logo_kadao logo_atom

SRAZ ODDÍLŮ - ÚDOLÍ SEZINY pod Zbyslavicemi

Datum:19.09 - 20.09.2020

POJEĎME VŠICHNI, BUDE VESELO!

SUPER OBLÍBENÁ VÝPRAVA POD STANY PRO VŠECHNY KLUKY A HOLKY (i nováčky)

Soutěž v pětiboji o putovní štít =1. Štafetový závod – tradiční součást Pětiboje, další čtyři discipliny se dozvíte na místě, jsou utajovány až do poslední chvíle J  Také malé soutěže si připravují ostatní oddíly.

Soutěží sedmičlenná chlapecká a dívčí družstva. 6 členů družstva je ve věku do 15 let (včetně), vedoucí družstva může mít maximálně 17 let. 

        Jedeme na dva dny a jednu noc. 

         Soutěží sedmičlenná chlapecká a dívčí družstva. 6 členů družstva je ve věku do 15 let (včetně), vedoucí družstva může mít maximálně 17 let. 

Další soutěže srazu např: - nejlepší scénka u táboráku - nejlepší písnička u táboráku - nejlepší oddílová kronika - nejlepší deník jednotlivce - hbitý uzlík (6 základních uzlů na čas)- lasování.  Oddíl musí mít nachystánu 1 – 2 zajímavé hry pro ostatní oddíly (napadá tě něco originálního? Sem s tím!!).

ČEKÁ VÁS 1 NOC POD STANEM + VAŘENÍ NA OHNI + JEDEME AUTOBUSEM + MNOHO SOUTĚŽÍ + ZPÍVÁNÍ, SCÉNKY ……Vybírá se 150 Kč (srazový poplatek, doprava, sobotní večeře a nedělní snídaně). Sraz: 8.00 u klubovny, Návrat: 14.00  Podrobnosti čti na www.kadao.cz 

Přihlásit se na výpravu:

Přezdívka:

Heslo:

přihlásit trvale na tomto počítači
Registrovat
Zapomenute heslo

Přihlásit bez registrace:

Jméno a příjmení:
Poznámka:
Tel:
Email:
Opiš:

*Prosíme o přihlašování s registrací.

Přihlašení:

1. TOM
2. LP
3. Bája