Přihlásit
logo_kadao logo_atom

Archiv výprav

SRAZ ODDÍLŮ - ÚDOLÍ SEZINY pod Zbyslavicemi

Datum:19.09 - 20.09.2020

POJEĎME VŠICHNI, BUDE VESELO!

SUPER OBLÍBENÁ VÝPRAVA POD STANY PRO VŠECHNY KLUKY A HOLKY (i nováčky)

Soutěž v pětiboji o putovní štít =1. Štafetový závod – tradiční součást Pětiboje, další čtyři discipliny se dozvíte na místě, jsou utajovány až do poslední chvíle J  Také malé soutěže si připravují ostatní oddíly.

Soutěží sedmičlenná chlapecká a dívčí družstva. 6 členů družstva je ve věku do 15 let (včetně), vedoucí družstva může mít maximálně 17 let. 

        Jedeme na dva dny a jednu noc. 

         Soutěží sedmičlenná chlapecká a dívčí družstva. 6 členů družstva je ve věku do 15 let (včetně), vedoucí družstva může mít maximálně 17 let. 

Další soutěže srazu např: - nejlepší scénka u táboráku - nejlepší písnička u táboráku - nejlepší oddílová kronika - nejlepší deník jednotlivce - hbitý uzlík (6 základních uzlů na čas)- lasování.  Oddíl musí mít nachystánu 1 – 2 zajímavé hry pro ostatní oddíly (napadá tě něco originálního? Sem s tím!!).

ČEKÁ VÁS 1 NOC POD STANEM + VAŘENÍ NA OHNI + JEDEME AUTOBUSEM + MNOHO SOUTĚŽÍ + ZPÍVÁNÍ, SCÉNKY ……Vybírá se 150 Kč (srazový poplatek, doprava, sobotní večeře a nedělní snídaně). Sraz: 8.00 u klubovny, Návrat: 14.00  Podrobnosti čti na www.kadao.cz 

 

NOCLEH:  V naši oddílových stanech, na karimatce a ve svém spacáku na tábořišti srazu oddílů. UPOZORNĚNÍ - v noci v údolí bývá "kosa" = dobrý spacák a oblečení na noc. 

STRAVA:  Po celý víkend vlastní. Mimo sobotní večeře, ta bude společná na ohni.Společně budeme vařit čaj a ve neděli snídani. Vezmi si, co máš rád (ovoce, sladkosti, pečivo…). Můžeš si uvařit (ohřát) na ohni. Vyhraď si jídlo na neděli.

Odjíždíme v oddílových tričkách nebo odd.košilích a také v nich budeme po většinu srazu.  NA BĚHÁNÍ A SOUTĚŽE SI VEZMĚTE TRIČKO KADAO JEDE (modré). Nováčky prosíme, ať si vezmou nějaké zelené tričko. DOPLŇTE SI VŠE, CO MÁ NA KOŠILI BÝT – BOBŘÍCI, DOMOVENKY, ZNAKY ODDÍLU. 

VŠE V JEDNOM BATOHU:

S SEBOU VYBAVENÍ SI DOBŘE NACHYSTEJ PODLE SEZNAMU:   DOBRÝ spacák, karimatkuigelit velikosti postavy (nebo autoplachta 2x3 m a menší), TEPLÉ oblečení na noc (teplákovka + mikina), ešus, pláštěnku„kuchyňský váček“-(příbor, otvírák na konzervy, jar v malé plastové lahvičce, malou solničku, kapesní nůž, malé prkýnko na krájení),utěrkubaterku ČELOVKU  náhradní oblečenívýbornou turistickou obuv, SPORTOVNÍ OBUV NA BĚH VENKU, A tričko oddílové a hyg.potřeby (zubní kartáček, pastu, náplast s polštářkem, papírové kapesníky, mýdlo, atd.), ručníkkšiltovku (nebo čepici – hodí se i noc, bundu – větrovku, malý vařič (pokud máš), termosku, drobnou hru, deník, hudební nástroj, úplná KPZvazačkušátekvlastní léky.. Přibal i rukavice. Jídlo a nápoj na víkend.RODIČE DOHLÉDNĚTE NA SBALENÍ, ale NEBALTE SAMI pouze s DĚTMI

Pojedeme objednaným busem od klubovny. .

SKUTEČNĚ NEPODCEŇ TURISTICKOU VÝBAVU! VŠE MUSÍ BÝT SBALENO V BATOHU NA ZÁDA, PŮJDEME S NÍM I KOUSEK PĚŠKY, NE DALEKO. Když nevleze spacák do batohu, měj jej na něm nebo sbalený v ruce.

Přihlásit se na výpravu:

Přihlášení:

1. TOM
2. LP
3. Bája
4. Karolína Heinzová
5. TeTe
6. Markét
7. Máša Rychlá
8. Adam U.
9. Lazy
10. Jáchym
11. Daniel Rod
12. Robin Rod
13. Radim
14. Matěj Dubinský
15. Stella
16. Anička Heinzová
17. Ema
18. Valča Mathiasová
19. Miška Klapetková
20. Tadeáš J.
21. Šimon Dudys
22. Kryštof B.
23. Kačka
24. Robert
25. Tomáš Chytrý
26. Tadeáš Vítek
27. Vojta Tesař
28. Marcel
29. Matěj
30. Keliš
31. Jezus
32. UršulaNeregistrováni:
33. Stella Dubinská
34. Tim Hermsen