Přihlásit
logo_kadao logo_atom

Archiv výprav

RINGO O ZLATÉ TRENKY ve Valašském Meziříčí

Datum:21.01.2023

Zcela podivně se sešly dvě akce UZLAŘSKÁ REGATA a RINGO TURNAJ, na které již po léta jezdíme a patří k tedy k tradičním, ale v roce 2023 se konají ve stejný den. Škoda, že si pořadatelé vzájemně nedali vědět! Můžeš se přihlásit na kteroukoli z nich! Vyber si regata nebo ringo?

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

TURNAJ V RINGU O Zlaté trenky - obsadíme pouze tehdy, když vy budete chtít a dáte dohromady trojčlenná družstva.    DESKOVKY - po příjezdu až do usnutí hrajeme deskovky u Zlatých Šípů  v jejich překrásné deskoherně Vrtule. Sobota:   RINGO - od 9.00 účast na turnaji O Zlaté trenky, který se hraje ve všech kategoriích. Že obsadíme všechny? Hrajeme ve trojicích (už se domlouvejte)!!!

Sraz:  v pátek  17.15 nádraží Opava-východ          Návrat:  v sobotu cca do 20,00  na nádraží Opava-východ, zřejmě 18,22

Pátek:      DESKOVKY - po příjezdu až do 24.00 (starší) hrajeme deskovky u Zlatých Šípů  v jejich překrásné NOVÉ deskoherně Vrtule

Strava:   jídlo vlastní po celý víkend  (nakoupit se dá i v centru města)  Zajdeme si společně nakoupit, neboť spíme po celou dobu v centru města. V průběhu turnaje potřebuješ nějakou svačinu a pití a potom si něco koupíš nebo budeš vlastní v batohu. Potřebuješ určitě nějaké peníze na jídlo pro sebe.

Sobota:   RINGO - od 9.00 účast na turnaji O Zlaté trenky, který se hraje ve všech kategoriích. Že obsadíme všechnykategorie:    1.-5. třída //  6.-9. třída //  dospěláci: prvák až důchod ? DÁVEJTE DOHROMADY TROJICE! 

 Zajdeme si společně nakoupit, neboť spíme po celou dobu v centru města. V průběhu turnaje potřebuješ nějakou svačinu a pití a potom si něco koupíš nebo budeš vlastní v batohu. Potřebuješ určitě nějaké peníze na jídlo pro sebe. 

Přidej se k nám!! 

S sebou:  VŠE V BATOHU NA ZÁDECH – NEPOJEDE DOPROVODNÉ AUTO A VŠE POVEZEME VLAKEM. PŘEMÝŠLEJ, CO SI BEREŠ S SEBOU, NETAHEJ MNOHO BLBOSTÍ.  Nezapomeň:   spacák (stačí lehký, třeba cyklo), karimatku, oblečení (jakékoli oddílové tričko) a obutí na sport do tělocvičny, hygienu a ručník, vlastní jídlo, vlastní peníze, vlastní léky, hrnek, nožík, čelovku, lžičku. 

Skládáme 200 Kč na dopravu, startovné, 1x nocleh a organizaci. ZAPISUJTE SE na www.kadao.cz Ideálně, když už víš s kým máš trojčlenné družstvo

 

 

Přihlásit se na výpravu:

Přihlášení:

1. Kača H.
2. Daniel Rod
3. Kryštof B.
4. Kačka
5. Jája
6. AďaS
7. Drak
8. Marťa
9. Lucie Habrlantová
10. Vojta Rončka
11. Robert
12. Ema
13. Eliška Jűstelová
14. Mája
15. Zuzka Tamfalová
16. Barča Nestrojová - s bráchou
17. Karolína Heinzová - Jsem v týmu s Julčou a Eliškou
18. Matěj Klapetek
19. Eliška Stejskalová - Jsem s Kajou a Julčou
20. Štěpán Jüstel
21. Marcel
22. Matouš Hrbáč
23. Robin Rod
24. Tim Hermsen
25. Tadeáš Vítek
26. Vlk - Vlk, Tadeáš Vítek, kolo
27. Kolo
28. Julie Budinská - Jsem v týmu s Eliškou a Kájou
29. Daneček


Neregistrováni:
30. Honzo Nestroj