Přihlásit
logo_kadao logo_atom

OUTDOOR 2024 - řeky, kolo a treky v ITÁLII, RAKOUSKU, (SLOVINSKU)

Datum:19.07 - 31.07.2024

Ahoj všem, velkým, malým, starým i mladým,

opět chystáme KADAObus s cyklovlekem. Zkoušíme, aby se zúčastnit mohli i celé aktivní rodiny a všichni zájemci z řad mládežníků, kteří mohou jet i samostatně.  Po dvou letech delšího cestování do Francie, se vrátíme do alpských zemí: ITÁLIE a RAKOUSKA. Možná malinko nahlédneme také do Slovinska na jeho italskoslovinskou hranici. Našim cílem budou jednodušší a méně obtížnější řeky severu Itálie, na kterých jsme vlastně ještě nebyli, i když jsme častokrát projeli kolem. Na výběr máme: Fellu, Tagliamento, Cellinu, Piavu, Brentu, trochu náročnější známé Isarco/Eisack a, nám neznámou, Rienzu. V Rakousku pak řeky, které již trochu známe: Gail (lehčí pasáž, borci i těžší), Lieser, Möll, Drávu a další.

Pěší treky a cykloputování budou hlavně v oblasti Dolomit - Furlánských, Bellunských, Karnských a v oblasti Guilských Alp a dalších oblastech Korutan, kde se nachází množství ferratových možností. 

Předpokládáme návrat 31.7. Možností je také možno spojit naše putování s návštěvou srazu ÖTK, který je letos pořádán nedaleko soutoku řeky Salzy a Enns. 

Pokud máte chuť zažít zajimavých 12 nů na cestách, plných aktivit - pěší treky v horách, cykloputování podél řeky a krásnými vesničkami na kolech, splouvání řek o obtížnosti WW I-II - III, via ferrata, kempování, kytárka, volejbal a jiné sporty, vše v originálním tričku a ve veselém autobusu,  zapište se!!

Cenu dnes ještě nevíme,ale budeme se snažit ji držet, co nejníže. Vloni nás stál výlet do Francie 9900 Kč, takže nyní to bude určitě méně.

 

Přihlásit se na výpravu:

Přezdívka:

Heslo:

přihlásit trvale na tomto počítači
Registrovat
Zapomenute heslo

Přihlásit bez registrace:

Jméno a příjmení:
Poznámka:
Tel:
Email:
Opiš:

*Prosíme o přihlašování s registrací.

Přihlašení:

1. TOM
2. Niki
3. Keliš
4. TeTe
5. DiB
Neregistrováni:
6. Silva V.
7. Lubomír Toloch
8. Ivka Weichtová - připsal Tom